Děčín – Polepy 1:3

V nedělním utkání patřil hostům úvod a závěr zápasu. Už v 5. minutě jim k prvnímu gólu pomohlo nedorozumění brankáře Chodury s obráncem Jirchářem.

Řezníci se rozjížděli pomaleji, ale další průběh utkání, a to až do 86. minuty, patřil zcela jim. Ovšem ze soustavného tlaku dokázali vytěžit pouze vyrovnávací gól Dvořáka v 76. minutě.

Polepy udeřily v samotném závěru. V 86. minutě po rohu hlavou a o tři minuty později po rychlém brejku. „Kdyby dal Kurty za vyrovnaného stavu tutovku, utkání by asi dopadlo obráceně. Je to kruté, ale takový je fotbal. Musíme se oklepat a makat dál,“ řekl smutně trenér Děčína Vladimír Vašák.

„Vyhráli jsme zaslouženě, protože jsme tomu šli víc naproti. Ale musím uznat, že domácí měli šance, nás však podržel brankář Malý,“ uvedl kouč Polep Jaroslav Bejlek. "Jsem taky rád, že jsme se v tabulce pravdy dostali na nulu. Ale pořád platí: dám půl království tomu, kdo nám sežene střelce," dodal s úsměvem.

Branky: 76. Dvořák – 5. vlastní, 86. Týma, 89. Javorek. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 4:3. Diváci: 180. Poločas: 0:1.
Polepy: Malý – Týma, Murárik, Suchánek, Karkoš – Slezák ('73. Hrabal), Paták, Kmoch, Javorek – Müller, Křelina (88. Vaňkát).