Brozany – Polepy 4:1

Než se stačili hosté rozkoukat, už prohrávali 1:0. Když se postupně dostávali ze šoku, přišla druhá gólová rána domácích. „Začátek jsme zaspali, a to rozhodlo,“ přiznal vedoucí Polep Vít Brom.

Po změně stran se Polepy snažily o nápravu výsledku, ale ta se jim i přes několik dobrých šancí dlouho nedařila. Až osm minut před koncem se prosadil Suchánek. „Máme špatný zakončení. Chybí nám koncový hráč. Jinak Brozany mají dobrý kádr opřený o zkušené ligisty. Za domácí nastoupili například Rada, Divecký nebo Veleba,“ dodal Brom.

Branky: 1. Khün, 22. a 70. Veleba, 56. Gnahoui z PK – 82. Suchánek. Rozhodčí: Bohatý. ŽK: 1:3. Diváci: 140. Poločas: 2:0.
Polepy: Procházka – Týma (77. Hůrka), Hrabal, Suchánek, Karkoš (86. Král) – Müller, Paták, Murárik (81. Vaňkát), Kmoch, Javorek – Křelina.