TJ Polepy - Graffin Vlašim B 1:2

V 6. minutě přišlo první ohrožení branky Polep. S akcí Vořechovského a Borkovce si však obrana domácích poradila. O tři minuty později o sobě dal vědět Libor Křelina, kterého našla dlouhá hlavička Suchánka, přesprintoval obránce Vlašimi, ovšem z těžké pozice mířil levou nohou nad bránu Martina Jíchy.

Po čtvrt hodině hry nejdříve musel skluzem hasit nebezpečí před svým brankářem kapitán Suchánek. Z následného protiútoku ohrozilo duo Kmoch - Slezák pro změnu svatyni hostí. Ani jedna akce branku nepřinesla. Ve velké šanci se ocitl ve 27. minutě Javorek, který z úrovně malého vápna dorážel vyraženou střelu Müllera, ale našel jen náruč pozorného brankáře Vlašimi.

Přestože první půle přinesla pěknou podívanou a šance před oběma brankami, diváci se gólu nedočkali.

Do druhého dějství vstoupili podstatně lépe hostující fotbalisté. Již ve 47. minutě se Biško nedohodl s gólmanem Malým a toto nedorozumění potrestal forvard Jícha.

Polepy mohly vyrovnat dvě minuty poté. Střední záložník Müller vypálil z hranice vápna, jeho nepříjemnou střelu brankář Martin Jícha vyrazil na tyč. Od tyče se míč odrzazil zpět před branku, kde si dávali přednost Kesner se Slezákem a ani jeden odkrytou branku netrefil.

Fanoušci Polep se dočkali v minutě šestapadesáté. Standardní situaci od postranní lajny rozehrál Kmoch. Ve skrumáži v pokutovém území vyskočil nejvýše Suchánek a jím tečovaný balón skončil v síti Vlašimi.

V 58. minutě všem přítomným divákům v Polepech zatrnulo. Po zákroku Týmy se zranil hráč hostí Jan Jícha. Odnesla to zlomená klíční kost a pro fotbalistu Graffinu musela přijet sanitka. Po ošklivém incidentu si fotbalisté domácích vytvořili dvě gólovky. V prvním případě Müller a ani ve druhém Javorek však úspěšní nebyli.

Nebezpečná situace přišla v 77. minutě. Po pěkné kombinační akci Vlašimi se její hráči dostali až do pokutového území Polep. Zde z úhlu domácího brankáře překonal Vořechovský. Malého na brankové čáře zastoupil stoper Suchánek a situaci tím vyřešil.

Utkání dál spělo do konce a vypadalo to, že týmy si body rozdělí. Jenže minutu před koncem vsítil spornou branku hostí stoper Císař. Domácí hráči si stěžovali na faul na gólmana i na ofsajd. Rozhodčí jejich námitky ovšem neuposlechl a gól uznal. Celá akce začala faulem u postranní lajny. Exekuce standardní situace se ujal Borkovec. Míč z jeho kopačky směřoval do malého pokutového území, kde ho hlavou tečoval nikým nekrytý střední obránce Graffinu. Polepy ještě chtěly rychle vyrovnat. To už se nepodařilo a domácí tak žádné body nebrali.

Branky: 56. Suchánek - 47. J. Jícha, 89. Císař. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 0:3. Diváci: 180. Poločas: 0:0.
TJ Polepy: Malý - Biško, Týma, Suchánek, Zelenka - Kesner (60. Plot), Müller, L. Kmoch, Javorek - Slezák (79. Lukáš Křelina), Libor Křelina.
Graffin Vlašim B: M. Jícha - Havlíček, Císař, Veselý, Pohorský - Petrů (90. Kuchta), Janda, Žovinec, Borkovec - Vořechovský (90. Matoušek), J. Jícha (58. Bouček).