Brandýs/Boleslav - Polepy 3:2

Naprosto dva rozdílné poločasy odehráli hráči Polep. V tom prvním herně i výsledkově propadli, po změně stran to bylo z jejich strany už lepší, ale na bodový zisk to nestačilo. "Hlavně jsme hrozně odehráli první poločas," hlesl polepský kouč Miloš Malina.

A právě v této pasáži domácí dvakrát udeřili. Nejprve využil Procházkovy hrubky Vyroubal, chvíli před přestávkou zvyšoval na dvoubrankový rozdíl z brejku Macháček.

Když se v 65. minutě podruhé v zápase prosadil opět Vyroubal, zdálo se být o vítězi utkání rozhodnuto. Jenomže Polepy to nezabalily a díky Týmovi, který se dvakrát prosadil po rohu hlavou, snížili. Na víc ale hosté už nedosáhli. "Ve 48. minutě jsme měli kopat jasnou penaltu, když byl ve vápně nedovoleně zastavený Plot. Smutné je, že naše dva góly dá stoper a útočníci vůbec branku soupeře neohrozí," podotkl Malina.

Branky: 37. a 65. Vyroubal, 42. Macháček - 70. a 82. Týma, 82. . Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 2:5. Diváci: 120. Poločas: 2:0.
Polepy: Procházka - Biško (72. Král), Týma, Zelenka, Dušek - Javorek, Kmoch, Müller (46. Kesner), Šťastný - Slezák (46. Křelina), Plot.