Polepy - Benátky 3:0

Zpočátku to ale na jasný výsledek nevypadalo. Hosté se jevili ve velmi dobrém světle. "Bylo to zasloužené vítězství. Musím říct, že proti kvalitnímu soupeři," uznal trenér Polep Miloš Malina.

Jeho tým se dlouho trápil, vysvobodil ho až gól Javorka, jemuž připravil dobrou pozici Slezák. A byl to druhý jmenovaný, který se změnil v nahravače. O pět minut později našel před brankou Kmocha, jeho hlavičku ale gólman Bejr vytěsnil na roh.

Po změně stran domácí působili sebevědoměji a na hřišti to bylo znát. Čtyři minuty po přestávce předvedli parádní akci, po ose Kmoch - Dušek se dostal míč k Javorkovi, který si v zakončení opět věděl rady - 2:0.

To ale nebylo vše. Pak se krásně připoměl Kmoch, který si všiml, že brankář Benátek je daleko ze své branky a zkoušel napodobit legendární lob Pelého. Bejr nakonec ale jeho pokus s námahou vyrazil. "Škoda," ulevil si Kmoch.

Přítomní diváci ale mohli zatlestat ještě jednou. V 85. minutě se postavil k trestnému kopu Suchánek. Jeho ránu z pětatřiceti metrů zaregistroval Bejr až v síti. "Tohle v ítězství jsme už potřebovali," konstatoval Malina. "Konečně jsme hráli svoji hru, po zemi. Předvedli jsme několik dobrých akcí. Soupeř ale podal sympatický výkon. I za stavu 3:0 chtěl hrát," dodal Malina.

Ten dal podruhé v řadě příležitost gólmanovi Procházkovi a ten se mu proti Benátkám odvděčil za projevenou důvěru. Celý zápas působil jistě a v závěru zneškodnil dva jedovaté pokusy soupeře. "Zaslouží si nominaci společně s Javorkem do sestavy kola," uzavřel Malina.

Branky: 28. a 49. Javorek, 85. Suchánek. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Polepy: Procházka - Biško, Suchánek, Týma, Zelenka - Šťastný (66. Plot), Müller (86. Kesner), Kmoch, Dušek - Slezák (72, Křelina), Javorek.