Kutná Hora – Polepy 1:0

Hned v úvodu utkání měl na kopačce vedoucí gól domácí Auer, jenže z bezprostřední blízkosti mu střelu zablokoval Kapic. Ve 14. min. zase napřáhl J. Růžička, ale míč na zadním oplocení hřiště. Dále se hrálo spíše ve středu hřiště bez výraznějších šancí. Jen ve 29. min. dvakrát centroval do rozhozené polepské obrany Auer, ale ani první ani druhý pokus Židíka v brance neskončil. Do přestávky pak už drželi více balon hosté.

Druhý poločas se hrálo aktivně na obou stranách, jenže diváci zase tolik brankových příležitostí neviděli až na pár vyjímek. V 50. min. zahodil tisíciprocentní šanci domácí bek Vodička, který osamocen na malém vápně poslal brankářem vyražený balon vedle. Na druhé straně vypálil jedovatě vedle Vocelovy brány Suchánek. V 68. min. už se domácí dočkali: na rohový kop Židíka vyskočil nejvýš J. Růžička a zavěsil – 1:0. V poslední minutě utkání šel ještě sám na brankáře Churavý, ale pálil jen do nohou Byrtuse.

„Vyhráli jsme zaslouženě, protože jsme si vytvořili tři až čtyři gólové šance. Takhle dobře hrajeme teď pořád a já jsem s výkonem spokojený,“ uvedl po utkání trenér Kutné Hory Tibor Mičinec a navázal. „Možná bychom mohli více proměňovat naše šance. Jinak dneska se kluci vydali, hráli disciplinovaně a zaslouženě jsme vyhráli.“

"Řeknu to jednou větou. Kutná Hora přišla vyhrát, my si přišli zahrát," zlobil se kouč Polep Miloš Malina.

Branka: 68. J. Růžička. Rozhodčí: Svoboda – Zelenka, Gaži. ŽK: Vocel, Skokan, T. Šváb, Churavý – Suchánek, Kesner, Zelenka, Hůrka, Mojžíš. Poločas: 0:0. Diváků: 240. Kutná Hora: Vocel – Vodička, Jouza, Linhart, Skokan – A. Schwarz, Židík, J. Růžička, Kozel (75. T. Šváb) – Auer, Churavý. Polepy: Byrtus – Týma, Kapic, L. Kmoch, Zelenka – Kesner (75. Mojžíš), Müller, Suchánek, Dušek – Javorek, Slezák (65. Hůrka).