Červené Pečky - Kouřim 9:0

Po přestávce předvedl střelecký koncert domácí Vohnický a k brance z prvního poločasu přidal čtyři cizelérské zásahy. Pro Červené Pečky to byla jedna z posledních možností (ve středu 4.srpna hrají od 18.00 v Kutné Hoře pozn.red.) prověřit připravenost a síly před soutěží, Kouřim je prakticky na začátku přípravy.

„Scházeli mi tři hráči základní sestavy z důvodu dovolené, ale hlavně děkuji Kouřimi, že nám vyšla vstříc a umožnila dnešní zápas sehrát. Velim nám totiž odřekla, stejně jako Radim a vlastně jsme byli tento víkend bez zápasu. Bylo vidět, že my finišujeme a soupeř je na začátku a určitě nebyl v kompletní sestavě,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

„Pro nás to bylo vlastně utkání navíc, tomu také odpovídalo složení mužstva. Zítra hrajeme od 17.30 v Suchdole a tam už by to mělo vypadat jinak. Z jarního kádru nastoupili jen čtyři stabilní hráči, přesto jsem bez ohledu na výsledek za dnešní přípravu rád. Po návratu z dovolené mám za sebou pouze dva tréninky a s hráči se vlastně seznamuji. Proto jsem přivítal, že jsem mohl vidět i další hráče z dorostu a rezervy,“ řekl po utkání nový kouřimský trenér Radek Pařez.

Branky: 5 Vohnický, Janovský, Votava, Šváb, Žoha. Poločas: 4:0.
Červené Pečky: Jón – Šváb, Krátký, Votava, Zach – Hošek, Rejthárek, Růžička, J.Kulhánek, Janovský – Vohnický. Střídal: Žoha
Kouřim: Kočí – Strejček, Skalický, Svoboda, J.Snížek – Chmel, Stárek, M.Snížek, Hrstka – Královský, Heverle. Střídali: Bradáč, Kubát

Miloslav Kapic