AFK Pečky - Mukařov 2:4

V zápase padlo celkem šest branek, z toho čtyři do sítě brankáře AFK Hemmera. ,,Utkání mělo poměrně dobrou úroveň. Na to, že soupeř hraje okres, byl poměrně kvalitní,“ hodnotil zápas kouč Peček Lukáš Vlk.

Mukařov se brzy dostal do dvoubrankového vedení, a to udržel až do konce prvního dějství. ,,Ze začátku nám dělali velké starosti rychlonozí útočníci soupeře s kterými jsme si nevěděli rady,“ přiznal Vlk.

Ve druhé půli se výkon Peček zlepšil a hned se to projevilo i na skóre. Když se v 70. minutě zapsal mezi střelce Plaček, vyrovnával na 2:2. Před ním se v 65. minutě z penalty prosadil středopolař Modrovič. Jenže Mukařov se opět dostal do vedení, a to už nepustil. ,,Branku na 3:2 jsme dostali z vlastní nepozornosti. Soupeř rychle rozehrál standardní situaci a vstřelil nám gól,“ uvedl trenér AFK.

Poté se Pečky ještě snažily utkání srovnat a právě do otevřené obrany využil soupeř ke skórování na 4:2. ,,Mukařov vyhrál zaslouženě,“ uzavřel Vlk.

Branky: 65. Modrovič z PK, 70. Plaček.Poločas: 0:2. AFK Pečky: Hemmer - Plaček, Felix, Nedorost, Kubina - Hanzelín, Modrovič, Zelenka, Macháček - Materna, Hájek. Střídali: Hurt, Holub.

(Denis Jeřábek)