Trhový Štěpánov - AFK Pečky 1:1

Po jedné neproměněné penaltě na obou stranách se soupeři rozešli smírně 1:1. První půle utkání byla vyrovnaná s mírnou optickou převahou hostujících borců. ,,Domácí hrozili především z nepříjemných brejků. Navíc ve 35. minutě zahrávali sporný pokutový kop, který náš brankář Hemmer chytil a tím nás podržel," chválil svého svěřence mezi třemi tyčemiLukáš Vlk, hrající trenér Peček.

Druhý poločas hráči AFK začali pasivně a Sokol je přehrával. Zaúzemní převahu byli domácí odměněni v 55. minutě, kdy vstřelili šťastnou branku. ,,Poté, co jsme inkasovali jsme se sebrali a přebralijsme iniciativu na hřišti,"popsal průběh utkání po inkasovaném gólu Vlk. V 66. minutě také přišlo vyrovnaní. Kejda zatáhl míč a vystřelil. Jeho střelu domácí gólman vyrazil pouze k Hájkovi, který míč hlavou uklidil do sítě. Chvíli na to se dočkaly pokutovéhokopu i Pečky.Ovšem ani tentokrát se stav neměnil. ,,Myslím, žeremíza je spravedlivá. Bylo to vyrovnané utkání s šancemi na vstřelení gólu na obou stranách," dodal závěrem Lukáš Vlk.

Branka Peček: 66. Hájek. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
AFKPečky: Hemmer - Hanzelín (22.Zelenka), Vlk, Melíšek - Plaček, Hovorka, Braňka, Hájek, Modrovič - Kejda, Nedorost (75. Holub).

(Denis Jeřábek)