Pečky – Loučeň 3:1

Fotbalisté Peček splnili povinnost, porazili Loučeň. Po první pětačtyřicetiminutovce to ale vypadalo na nečekané trápení, avšak svěřenci hrajícího kouče Lukáše Vlka ve druhém poločase zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a dvěma brankami nepřipustili žádné překvapení.
„Soupeři již o nic nešlo, vlastně to byl soupeř, který je jistý sestupující. Prezentovali se zde, s takovým bezstarostným fotbalem. My jsme se tomu v první polovině kapánek přizpůsobili, udělali jsme chybu a prohrávali jsme. Ale vzápětí jsme srovnali a pak si myslím, že už se to odehrávalo v naší režii. Nějaký šance jsme si ještě vytvořili, tudíž ten rozdíl mohl být klidně větší,“ uvedl hrající trenér Peček Lukáš Vlk.
Trenér Loučně uznal převahu domácího celku a pogratuloval Pečkám k výhře. „Bylo vidět, že to je utkání, ve kterém o nic nejde. Myslím, že Pečky tam měly několik dorostenců a my jsme měli sestavu takovou, jakou jsme měli. Protože nás kosí zranění a někteří hráči mají stopku. Tudíž podle toho ta hra také vypadala. Rozhodně domácí byli lepší, i v prvním poločase měli územní převahu, ale bez větších šancí. Druhá půle již patřila jim a zápas rozhodli, konstatoval hostující lodivodOtakar Ottomanský.

Branky: 23. Melíšek, 60. Kejda, 80. Hovorka zPK – 6. Holub. Rozhodčí: Kolman ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Pečky: M. Hanuš – Felix (70. Hanzelín), Hovorka, Hubáček, Březina – Plaček, Braňka, Modrovič, Materna (75. Zelenka) – Kejda, Melíšek.
Loučeň: Bednář – Krupička, Dědek, Holánek, Folbrecht – Balcar (75. Vlasák)Holub, Škuthan, Janata – Štěpánek, Mičinec.

(David Solnař)