Víkend snů. Fotbalovým týmům z okresu se v I. B třídě nadmíru dařilo

Kolínsko/ Nadmíru úspěšný víkend mají za sebou fotbalové týmy z Kolínska hrající I. B třídu. Všechny se radovaly z vítězství.

27.4.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Bílek

Rejšice – Velim B 1:4

Velim potvrdila svou prvotřídní jarní formu a se vztyčenou hlavou si dokráčela pro další tri body.
„Hrál se oboustranně pohledný svižný fotbal,“ prohlásil trenér Velimi Miroslav Cmár a dodal, „přesto si myslím, že jsme soupeře přehráli. Vycházeli jsme ze zajištěné obrany a vyráželi do rychlých přímočarých protiútoků. Přálo nám i štěstí, protože jsme dali rychlý gól a mohli se soustředit na svou hru. Byl to hlavně dobře takticky zvládnutý zápas, kluci splnili do puntíku to, co jsme od nich chtěli. Teď už se všichni těšíme na příští zápas, kdy u nás ve Velimi přivítáme vedoucí Polepy.“

Branky Velimi: 72. a 75. Nedbal, 21. Hlavatý, 90. Jelínek. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1.
Velim: Daněk – Kyncl, Dejmek, Srp, Čepelák – J. Fořt, Jiřička, Hájek, Hlavatý (89. Jelínek) – Nedbal (87. Sixta), Křelina (86. Kostka).

Sadská – Tuchoraz 0:2

Tuchoraz odčinila porážku z minulého týdne a po kvalitním výkonu si ze Sadské odváží zasloužené tři body.
„První poločas byl vyrovnaný, domácí hráli pěkný kombinační fotbal a v některých pasážích nás přehrávali. Při třech jejich šancích nás podržel brankář Prokeš. Šance jsme ale měli i my. Dali jsme gól a ještě nastřelili tyč a břevno. V druhé půli nás domácí zatlačili, ale hráli neúčelně, do zakončení se moc nedostávali, a když už nějakou šanci měli, nedokázali ji proměnit. My jsme dobře bránili a naplno bojovali, za to patří všem dík,“ prohlásil vedoucí Tuchorazi Roman Pěkný.

Branky: 30. Franek, 48. Šmejkal. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 0:0. Diváků: 100. Poločas: 0:1.
Tuchoraz: Prokeš – Trnka, J. Černý, Touš, Blecha (75. Hába) – Svoboda, Bečvařík, Nekolný, Šmejkal – Vedral (85. Pála).

Libodřice – Luštěnice 5:2

Kočka s myší. Jinak se ani utkání Libodřic s Luštěnicemi nedá nazvat. Domácí byli od začátku jasnými pány hrací plochy. To se projevilo i na výsledném skóre. „Z naší strany to byla jednostranná záležitost,“ uvedl kouč Vladimír Pěkný. „Za stavu 5:0 si kluci už dělali srandičky, ale to už se za takového stavu dělá. Ty dva inkasované góly v závěru mě ale mrzí. Byly zbytečné,“ dodal.

Branky: 45., 50. a 58. Jelínek, 15. Kovacz, 85. Kruliš – 90. a 90. (+1) Holčapek. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 2:0.
Libodřice: J. Šrámek – R. Šrámek, Lapáček, Klička (60. Hübšt), Dolejší – Dušek, Červeňák, Bohuslav (75. Kruliš), Pěkný – Jelínek (75. Janovský), Kovacz.

Prčice – Stříbrná Skalice 1:2

Stříbrná Skalice má za sebou další povedený zápas. Tenotkrát dokázala vyhrát v Prčicích. „Byli jsme fotbalovější,“ přiznal asistent Milan Tichovský. „Ještě jsme nastřelili dvě tyče. Ve 4. a 87. minutě,“ dodal.

Branky: 53. Bechyně – 44. Čekal, 71. P. Jelínek. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 0:1.
Stříbrná Skalice: R. Polák – Bouška (65. A. Polák), Čekal, Smolík, Chaloupka – Bečka, Vejvoda, Michálek, Klégr (83. Kučera) – P. Jelínek (90. J. Jelínek), Vastl.

Zásmuky – Kostelec 2:0

O tom, že Zásmuky porazí Kostelec u Křížků 2:0, se rozhodlo již v první půli, kdy se trefili T. Durňák a Mičinec.
„Bylo to vyrovnané kvalitní utkání, o jehož osudu rozhodly naše dva rychlé góly. Při prvním z nich hostující gólman podcenil střelu Durňáka, která před ním skočila. Myslím, že tato branka rozhodla o osudu utkání, protože do té doby se nám soupeř ve všem vyrovnal. Druhý gól padl také po chybě brankaře. Ten podběhl rohový kop a Mičinec už dával do prázdné brány. V druhém poločase nás soupeř asi na dvacet minut zatlačil na naší polovinu a byl lepší, ale do žádné vyložené šance se nedostal,“ řekl po zápase trenér Zásmuk Tomáš Švach.

Branky: 25. T. Durňák, 33. Mičinec. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 1:3. Diváků: 120. Poločas: 2:0.
Zásmuky: Kopřiva – Papírník, T. Durňák, Kocourek, Čapek – Sobotka, Pavlík, Melich, Benda – Mičinec (60. Mácha), Mareček (70. Černý).

27.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 20 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pečovatel/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, po - pá 8 - 15 hod,, e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Přímá péče o seniory - pomoc s hygienou, stravováním a při běžných denních aktivitách., , Požadujeme: , Empatii, spolehlivost, ochotu pracovat a učit se., Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou., , Zaměstananecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/kuchařka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, Po - Pá 8 - 15 hod, , e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Výroba a výdej teplých jídel a specialit studené kuchyně, obsluha kuchyňských strojů, úklid kuchyně, vedení agendy - skladů v odpovídajícím programu., , Pracovní doba:, 40 hod/týden - krátký/dlouhý týden. , , Požadavky:, Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat a učit se, Vyučení výhodou., , Zaměstnanecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací,vodoinstalatérskými pracemi. , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách. , , Pracovní doba: Po - Pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 25 000 Kč Instalatéři ústředního topení Topenáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací, vodoinstalatérskými pracemi. , , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách., , Pracovní doba: po - pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808.

Buštěhrad - Hrdlív 7:0, III.tř. sk.A, okr. Kladno, 21. 4. 2018

Buštěhrad kope za fotbal i s Gambrinusem

V generálce dostali bůra

Stane se hvězdnou posilou Rytířů baron Říha?

Kladno – Dva roky snilo hokejové Kladno o obránci schopném efektivně řídit přesilovou hru. Alespoň na úterní zápas ho získalo, v přípravě proti Ústí nad Labem v jeho dresu debutoval Jiří Říha.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.