Ostrá - Velim B 2:1

Tentokráte svěřenci Jaroslava Češpivy nestačili na hráče Ostré, kteří se nacházejí ve středu tabulky.

Domácí borci do utkání vstoupili lépe. Odměnou jim byla 6. minuta a vstřelený gól z trestného kopu. Poté postupně začali přejímat iniciativu hosté. "Přišlo mi, že domácím už v první půli docházely síly,“ popsal Jaroslav Češpivy, trenér hostující Velimi.

Ani tak Velim gól v první půli nedala. Ve druhém poločase byli hosté jasně lepší. Nastřelili dokonce dvě tyče. Oživení přinesl hlavně střídající Slavík. Ten také v 67. minutě vyrovnal.

Domácí se však nevzdali a nakonec i zvítězili. V 81. minutě Müller pláchl velimské obraně a rozhodl. „Kluky jsem na tohoto hráče upozorňoval. Měli ho dokonce zdvojovat. Stejně to nebylo nic platné a dal nám gól,“ litoval Češpiva.

V samém závěru zápasu ještě Velim nastřelila břevno. To bylo ze strany hostí vše, a tak se Ostrá raduje ze tříbodového zisku. ,,Zkoušíme dorostence. Dnes za nás v základu nastoupili čtyři. O poločase šel na hřiště zkušený Slavík. V první půli byli domácí bojovnější. Ve druhé půli už jsme byli jasně lepší. Bohužel jsme nevyhráli. Myslím, že zápasu by slušela remíza,“ uzavřel Jaroslav Češpiva.

Branky: 6. Dozorec, 81. Müller - 67. Slavík. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Velim B: Daněk - Kyncl, Dejmek, Jelínek, Ulrych - Kozel, Srp, Martin Jansta (46. Zajíc), Psohlavec - Formánek (46. Slavík), Hájek (68. Nedbal).