Okresní přebor: Ratboř – Radim 2:2, Nučice – FK Kolín B 5:0, Býchory – Tři Dvory 3:1, Liblice – Plaňany 1:0, Český Brod B – Velký Osek 3:2, Červené Pečky – Jestřabí Lhota 2:0, Konárovice – Bečváry 4:6.

1. Býchory 22 18 1 3 56:20 55
2. Červené Pečky 22 17 2 3 61:21 53
3. Radim 22 11 8 3 41:25 41
4. Český Brod B 22 10 3 9 52:53 33
5. Velký Osek 22 10 2 10 55:36 32
6. Bečváry 22 9 3 10 31:41 30
7. Ratboř 22 8 5 9 47:43 29
8. Konárovice 22 7 8 7 41:41 29
9. J. Lhota 22 7 4 11 29:46 25
10. FK Kolín B 22 6 6 10 40:53 24
11. Tři Dvory 22 6 4 12 37:43 22
12. Nučice 22 6 4 12 34:48 22
13. Plaňany 22 6 3 13 35:63 21
14. Liblice 22 4 5 13 20:46 17


III. třída A: Týnec – Křečhoř 3:1 (za domácí T. Grubr 2, Váša), Červené Pečky B – Libodřice B 3:3, Radovesnice II – Nebovidy 1:0 (Rudolf), Krakovany – Ovčáry 3:3 (za hosty B. Machůrka, Votava, Kubíček), Starý Kolín – Pašinka 4:1 (Lacina 4 – Havel), Hradišťko I – Velký Osek B 6:4 (za domácí J. Horník 3, M. Horník, Slavík, Polák), Veltruby – Veletov 1:1.

1. Starý Kolín 22 19 1 2 72:15 58
2. Veletov 22 17 4 1 66:22 55
3. Krakovany 22 11 6 5 46:36 39
4. Velký Osek B 22 11 3 8 57:47 36
5. Pašinka 22 10 2 10 50:45 32
6. Nebovidy 22 9 4 9 37:46 31
7. Libodřice B 22 9 3 10 46:55 30
8. Radovesnice II 22 8 4 10 28:37 28
9. Červené Pečky B 22 8 2 12 42:54 25
10. Týnec n. L. 22 6 6 10 38:47 24
11. Veltruby 22 5 7 10 34:40 22
12. Ovčáry 22 6 4 12 29:46 22
13. Hradišťko I 22 6 4 12 40:62 22
14. Křečhoř 22 3 2 17 25:58 11


III. třída B: Kouřim B – Dobřichov 3:3, Pečky B – Dobré Pole 3:1 (K. Holub, Růžek, Horáček – Petříček), Radim B – Zásmuky B 2:0 (Hrabal, Espinosa), Třebovle – Ždánice 3:0 (Pokorný, Richter, Hrdlička), Kozojedy – Velké Chvalovice 6:0 (J. Mučka 2, J. Borovička 2, Novák, Vojáček), Tuklaty – Jevany 1:4 (za domácí Hrubý), Tismice – Rostoklaty 2:3 (Vaňásek, Teller – Veselý 2, Richtr).

1. Třebovle 22 14 5 3 52:25 47
2. Pečky B 22 13 4 5 46:20 43
3. Dobřichov 22 9 10 3 56:38 37
4. Kouřim B 22 11 4 7 52:48 37
5. Rostoklaty 22 9 7 6 31:24 34
6. Tuklaty 22 10 3 9 69:44 33
7. Jevany 22 10 2 10 39:45 32
8. Zásmuky B 22 9 3 10 51:46 30
9. Dobré Pole 22 9 3 10 42:38 30
10. Velké Chvalovice 22 8 4 10 35:48 28
11. Kozojedy 22 7 3 12 41:50 24
12. Tismice 22 6 5 11 34:52 23
13. Radim B 22 5 6 11 37:68 21
14. Ždánice 22 2 5 15 18:57 11


IV. třída A: Býchory B – Tři Dvory B 0:1, Týnec B – Němčice 6:1 (za domácí T. Grubr 2, Váša, Březina, Zámiš a Černý), Krakovany B – Ovčáry B 5:2 (za hosty Votava 2), Starý Kolín B – Ohaře 4:1 (za domácí Janeček 3, Hrubeš), Konárovice B – Bělušice 4:2 (za hosty T. Říha 2), Volárna – Jestřabí Lhota B 0:5, Sendražice – Žiželice 2:2.

1. Sendražice 22 15 4 3 61:26 49
2. Tři Dvory B 22 15 2 5 49:26 47
3. Žiželice 22 14 3 5 64:37 45
4. Týnec n. L. B 22 12 2 8 50:40 38
5. Ovčáry B 22 10 4 8 51:40 34
6. Konárovice B 22 10 4 8 43:46 34
7. Volárna 22 10 3 9 47:52 33
8. Krakovany B 22 9 4 9 64:46 31
9. Bělušice 22 8 5 9 47:52 29
10. J. Lhota B 22 7 5 10 42:45 26
11. Starý Kolín B 22 8 2 12 43:47 26
12. Býchory B 22 6 3 13 26:60 21
13. Němčice 22 5 4 13 34:61 19
14. Ohaře 22 2 1 19 20:63 7


IV. třída B: Štítary – Ratenice 1:2 (Kozdera – Jenšík, Bašta), Ratboř B – Nová Ves 5:1 (za domácí Kocourek 2, Palermo, Krásný, Kruliš), Cerhenice – Dolní Chvatliny 11:0, Svojšice B – Pašinka B 4:1 (za hosty Daníček), Polepy B – Bečváry B 0:0, Lošany – Nebovidy B 6:3, Vrbová Lhota B – Kořenice 2:4 (za domácí Henriquez 2).

1. Polepy B 22 18 2 2 107:27 56
2. Cerhenice 22 15 3 4 95:26 48
3. Nov á Ves I 22 13 1 8 56:34 40
4. Lošany 22 10 6 6 71:46 36
5. Ratboř B 22 10 6 6 64:46 36
6. D. Chvatliny 22 11 1 10 66:49 34
7. Bečváry B 22 9 5 8 46:40 32
8. Kořenice 22 8 8 6 48:44 32
9. Ratenice 22 9 3 10 56:65 30
10. Nebovidy B 22 8 4 10 47:59 28
11. Štítary 22 7 6 9 53:50 27
12. Svojšice B 22 6 4 12 42:65 22
13. Pašinka B 22 3 1 18 23:111 10
14. Vrbová Lhota B 22 2 0 20 19:131 6


IV. třída C: Plaňany B – Dobřichov B 2:1, Kšely – Horní Kruty 2:1 (Psutka, J. Hampl – Diviš), Tuchoraz B – Rostoklaty B 2:1 (za hosty Němec), Liblice B – Jevany B 8:0, Chotutice – Svojšice 2:2 (za hosty Kubelka, Váňa), Vrbová Lhota – Dobré Pole B 9:1 (za domácí Dobromysl 4, Gonzales 2, Colman, Kapr, Říha), Břežany II – volno.

1. Břežany II 20 17 1 2 85:11 52
2. Vrbová Lhota 21 14 3 4 84:27 45
3. Horní Kruty 20 12 3 5 55:18 39
4. Kšely 20 10 2 8 39:43 32
5. Tuchoraz B 20 9 4 7 60:40 31
6. Rostoklaty B 20 9 2 9 53:35 29
7. Dobřichov B 20 8 4 8 44:34 28
8. Liblice B 20 8 3 9 47:65 27
9. Jevany B 20 8 1 11 42:64 25
10. Svojšice 20 7 3 10 41:49 24
11. Chotutice 21 6 6 9 35:60 24
12. Plaňany B 21 4 1 16 24:103 13
13. Dobré Pole B 21 3 1 17 24:84 10