Radim – Nučice 3:0

„Pro nás to byl souboj o první místo s dosud neporaženým soupeřem, který jsme vítězně zvládli, i když fotbal moc pohledný nebyl. Spíš to byl zápas plný soubojů,“ uvedl kouč Radimi Michal Škopek.
„Soupeř byl kvalitnější a díky standardním situacím zaslouženě vyhrál,“ řekl kouč Nučic Milan Šíma. „Radim byla rychlejší,“ doplnil jeho kolega Emil Myška.
Zajímavostí bylo, že domácí kopali tři penalty. Ke všem se postavil Vacek, dvě dal a jednu mu Krutský chytil.
Branky: 12. a 48. Vacek (obě z PK), 39. Havránek. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
Radim: Černý – Paroulek, Novák, Hrodek, Škopek – P. Michálek (69. Souček), Homola, Moravec (38. Exner), Vacek – Havránek, Dražan (88. L . Michálek).
Nučice: T. Krutský – Vedral, Pečenka (55. Martin Sedláček), Holub – M. Zápotocký, Kubů, P. Zápotocký (73. Milan Sedláček), Hurtík – Nevšímal, Novák (46. P. Krutský), Galler.

FK Kolín B – Starý Kolín 0:4

„Hrajeme špatně, prostě se nám nedaří,“ přiznal kolínský asistent Rudolf Čich. Pro jeho tým to byla třetí porážka v řadě.
„Zápas se nám dokonale vydařil, hlavně po taktické stránce. Věděli jsme, že nemůžeme závodit s mladými rychlíky z Kolína, hráli jsme zezadu a na brejky. Ze dvou takových jsme si do poločasu vypracovali dvoubrankový náskok. Při prvním golu utekl Čákora celé obraně, druhý gól dal Dvořák po krásném centru Laciny. Po přestávce jsme náskok hlídali a dvěma góly opět z brejků jsme dokonali velké překvapení. Třetí branku vsítil číhající Veselý na zadní tyči a čtvrtý byl jako přes kopírák prvního, kdy Čákora opět všem ukázal záda.Výsledek ovšem neodpovídá předvedené hře, FK hrál, my dávali góly, takže vítězství nepřeceňuji. Čekají nás další těžké zápasy a musíme bodovat dál,“ řekl kouč Starého Kolína Jiří Ryšávka.
Branky: 15. a 60. Čákora, 30. Dvořák, 71. Veselý. Rozhodčí: Potkány. ŽK: 1:3. Diváci: 35. Poločas: 2:0.
FK Kolín B: Kubizňák – Holub, Chlád, Dudáš (65. Lapšanský), Hošek – Zelenka, Čapek, Kedršt – Puk, Pluhař (46. Macek), Bílek.
Starý Kolín: Gebauer – Malina, Pšenský, Málek, Kühn – Dvořák, Lacina, Veselý, Kopecký – Čákora, Vančura (75. Mráček).

Býchory – Velký Osek 4:1

„Naše vítězství bylo zasloužené. Navíc výsledek neodpovídá hře. Mohli jsme klidně dát osm gólů,“ uvedl býchorský asistent Jaroslav Pilc. „Jinak z naší strany to bylo takové volnější. Ve hře byly hluchá místa,“ dodal.
„Přijeli jsme bez brankáře a v oslabené sestavě, proto jsme neměli nárok na nějaký lepší výsledek. Výsledek 4:1 tomu odpovídá. Kdybychom přijeli v lepší sestavě, věřím, že bychom zde sehráli lepší partii,“ podotkl trenér Velkého Oseka Josef Kupecký.
Branky: 30. Radla, 33. a 72. L. Tichý, 67. D. Křivský – 68. Červený. Rozhodčí: Humpolák. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Býchory: Tomáš – Kedršt, Radla, Jirkovský, Chvalovský – Říha (70. D. Křivský), Šedivý, P. Chlumský, M. Chlumský – Novotný, L. Tichý.
Velký Osek: Kurka – Skala, Černý, Červený, Syřínek – Mašek, Sodoma, Svoboda, J. Adamec, Chaloupka – Koubek.

Jestřabí Lhota – Plaňany 7:1

„První poločas jsme se přizpůsobili soupeři, ale po přestávce jsme hru jasně ovládli. Bylo jen otázkou skóre, jak ten zápas skončí. Raritou bylo to, že Čmugr vstřelil první gól již v sedmnácté vteřině,“ uvedl vedoucí lhoteckého týmu Karel Dušek.
„Není co hodnotit,“ hlesl kouč Plaňan Ladislav Forman. „Po středeční předehrávce jsem měl problém dát kádr dohromady. Měli jsme vyloučené hráče, navíc jsme přijeli bez brankáře,“ dodal.
Branky: 1., 33., 55. a 67. Čmugr, 42. a 78. Pokorný, 57. Mojžíš – 8. Heverle. Rozhodčí: Kopic. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1.
Jestřabí Lhota: Foršt – Pelikán (60. P. Týma), Šindelář, A. Týma (72. Holeček), Grulich – L. Týma ml., Mojžíš, Pavelka, R. Patočka – Pokorný, Čmugr.
Plaňany: Martin Vinš – V. Javorský, Trumpus, Klabzuba (46. Kozdera), Nágl – Heverle, Ružinský (65. Málek), Michal Vinš, Freund – Češner, Minarčík.

Tři Dvory – Konárovice 3:0

„Konárovice hrály na brejky. Jednu třetinu zápasu to bylo vyrovnané, ale od 35. minuty byla převaha na naší straně. A to jsme ještě nějaké šance zahodili,“ uvedl hrající kouč Třech Dvor Vladimír Novák.
„Vstup do utkání byl z naší strany skvělý. Měli jsme dvě až tři gólové příležitosti, ale jelikož jsme ani jednu neproměnili, přišel trest. Chyba při bránění byla potrestána brankou. Snažili jsme se do konce prvního poločasu ještě vyrovnat, ale to se nám nepovedlo. Ve druhém poločasu jsme si již prakticky nedokázali vytvořit tlak a ani šance. Naopak soupeř nás potrestal vstřelením druhé branky. A třetí gól z penalty byl po dalším nedůsledném obsazení útočníka, kterého pak náš stoper fauloval. Nebudu se vymlouvat na chybějící hráče, prostě první poločas jsme odehráli slušně a druhý byl o dost horší,“ přiznal kouč Konárovic Ivan Kutil.
Branky: 23. Bašista, 53. Pokorný, 70. Jirsa z PK. Rozhodčí: Souček. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Tři Dvory: Řehák – Plachý, Jirsa, Skohoutil, Doležal – Bašista, Serbus, Svoboda (32. Kukal), Stempák (70. Kubera) – Pokorný (80. Novák), Dohanič.
Konárovice: Ernyger – R. Černík, Kukal, P. Pokorný, Plachý – Lačný, Vokoun, R. Zmátlo (27. T. Černík), Sojka – M. Černík (87. J. Kutil), Žídek.

Bečváry – Třebovle 0:2

„Je to pořád dokola. Nedáme prostě góly. Soupeře přehráváme, ale nejsme schopni dát branku. Fakt už nevím, co s tím,“ hlesl kouč Bečvár Zdeněk Carvan.
„Konečně kluci splnili to, co od nich chceme. Jezdili po zadku,“ uvedl vedoucí hostujícího mužstva Milan Růžek.
Branky: 15. Vnuk, 23. D. Richter. Rozhodčí: Sedláček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.
Bečváry: Kropáček – Kšírl, Carvan, Kuba, T. Kubásek (46. Svoboda) – O. Holub, J. Holub, Uher, Dědek (65. Švec) – Čáslava, Vít Holub (60. Vojtěch Holub).
Třebovle: Hradecký – Stránský, Kovařík, Čáslava, Líbal – Němec, David Richter (75. M. Růžek), Dušek, Hrdlička (85. Kardoš) – Vnuk, Daniel Richter.

Ratboř – Český Brod B 3:1

„Začátek jsme měli dobrý, dali jsme taky branku. Pak se však začala projevovat zkušenost hostů, kteří také na začátku druhé půle vyrovnali. Až po důrazné domluvě z lavičky, kdy jsme kupili chybu za chybou, ale soupeř to naštěstí nezužitkoval, tak jsme zase začali hrát a v závěru přidali další dva góly. Tohoto vítězství si ceníme, protože Český Brod hrál velmi dobře,“ uznal předseda Ratboře Jindřich Svoboda.
„My hráli se zálohou, oni bez zálohy, jenom nakopávali míče. Jinak jsem s hrou spokojený. Dostáváme ale góly po hrubých chybách. Soupeř do čeho kopl, to tam spadlo,“ konstatoval českobrodský lodivod Vladimír Vostřes.
Branky: 78. a 85. Ilič, 8. P. Dolejš – 50. Křen. Rozhodčí: Freund. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Ratboř: Dřízhal – Hovorka, Švarc, Skopec, Pokorný – Chábera, P. Dolejš, Buňata, M. Dolejš – Tománek (85. Jičínský), Ilič.
Český Brod B: Hlaváček – Křen, Hříbal, Štefančík, Kozlíček (65. Vostřes ml.) – Skála (50. Morávek), Kratochvíl, Stehlík, Hubač – Hrstka, Lukáš.