Náchod/Deštné – FK Kolín 2:0

Fotbalisté Kolína body na rozdávání rozhodně nemají, a tak bylo třeba v Náchodě bodovat. Průběh prvního poločasu byl však velmi průměrný, hrálo se od vápna k vápnu, navíc se mužsta, která spíše předváděla rozháraný fotbal, nezmohla. Ve druhém poločase už ve 49. minutě Kolínští podcenili útok soupeře. Přestože jej mohli kdykoliv zastavit, nakonec poslal Malý střelu k tyči, na kterou Ducheček nedosáhl – 1:0. Hosty gól nevyburcoval, naopak přišla chyba v 75. minutě. Šourek dával malou domů, zalekl se dotírajícího hráče, kterého si přitáhl a rozhodčí nařídil penaltu. Tu domácí Hudec v pohodě proměnil. V dalších minutách se míče už jen nakopávaly.

Branky: 49. Malý, 75. Hudec z PK. Rozhodčí: Pešek. ŽK: Umlauf, Nejman, Čech – Šourek, Tlučhoř, Kocourek, Štoček. Poločas: 0:0.

FK Kolín: Ducheček – Kalivoda, Doseděl, Šourek, Mach – Kocourek, Tlučhoř (80. Fikejz), Majer, Pacák (62. Süsser) – Svoboda (46. Javorek), Štoček.