Mšeno – Velim 1:2

Ze soupeře šel respekt, na úvod sezony totiž vyhrál v Kolíně nad Polepy. Střelecky řádil zejména Novotný, který dal hattrick. Jenomže Velim se na sobotního soka připravila velmi dobře a zaslouženě zvítězila.

„Samozřejmě jsem spokojený s třemi body, ale i s předvedenou hrou. Oproti minulému kolu to byl markantní rozdíl ve hře. Řekl bych o sto procent. Taky jsme se dobře připravili na Novotného, který si prakticky nevytvořil žádnou šanci,“ uvedl trenér Velimi Jaroslav Němec.

„Vítězství je o to cennější, protože jsme hráli bez pěti hráčů. Navíc jsme k utkání přijeli dýl a měli málo času na rozcvičení. Řidič ráno nenastartoval autobus a musel ho měnit. Nakonec jsme to ale zvládli,“ podotkl Němec.

Velim o výhře rozhodla v první půli, kdy dala dva góly. „A to ve třicátý minutě běžel Snop sám na branku, ale nedal. Trochu mě akorát mrzí, že jsme se nechali ve druhé půli zamáčknout. Soupeř se dostal do dvou nebo tří šancí. Naštěstí dal všechny pokusy vedle. Prosadit se dokázal až v závěru,“ dodal Němec.

Branky: 82. Kaňkovský – 18. Jeníček, 29. Peterka. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2.
Velim: Svoboda – Parys, Jeníček, Antoš, Seifert – Šusta (90. Volavka), Marek, Melechovský, Urban – Snop, Peterka (60. Psohlavec).