FK Kolín U13 - Mladá Boleslav 3:17

„Třináctka“ na svého soupeře nestačila a prohrála 3:17. „V zápase jasně dominovali hráči Mladé Boleslavi,“ uznal trenér Radek Pařez.

„Více k utkání nemohu podat komentář, protože jak se stává již tradicí v Kolíně, k utkání se nedostavil ani jeden delegovaný rozhodčí, což se stalo již několikrát. Na dopolední dvojzápas U15 a U14 se nedostavil také jeden z rozhodčích. Je velmi náročné před utkáním shánět rozhodčí, připravovat si hřiště, psát zápis, rozcvičit mužstvo a ještě jeden z dvojzápasů odřídit. Nevím, kdo má na starost obsazení žákovských ligových zápasů, proto prostřednictvím tohoto článku prosím, nezanedbávejte tyto věkové kategorie fotbalistů a obsazujte tato utkání. Jako trenér těžko mohu posoudit výkony hráčů v současně hraném dvojutkání, když jedno musím odřídit jako rozhodčí a z té pozice mi není zrovna příjemné udělovat během utkání svým hráčům rady a pokyny a druhé utkání ani nevidím. Po utkání mám pouze patnáct minut na zhotovení zápisu o utkání kategorie U12 a jdu opět působit jako rozhodčí zmíněné věkové kategorie. Jako trenér bych měl být u svých hráčů a o utkání si s nimi popovídat. Moc chci poděkovat asistentce Ivě Matějkové a panu Salvovi, kteří dotyčné dvojutkání odkoučovali,“ dodal nazlobený Radek Pařez.

Branky: Korbelář, Černý, Rosendorf. Tým A:  Křížek –  O. Novák, M. Novák, Klička – Korbelář, Salva, Kuchař –  Matějka. Tým B: Černý – Drobný, Rak, Bukač – Rosendorf, Nekolný, Havrda – Hobík. Střídali: Mužík, Sýkora.

FK Kolín U12 - Mladá Boleslav 2:14

Jejich mladší dvanáctiletí kolegové na soupeře také nestačili a prohráli 2:14.

„Jako trenér jsem se rozhodl udělat v jarní části změnu v určování sestav jednotlivých hráčů do týmu A nebo B. Na podzim byla snaha vytvořit dva rovnocenné týmy, které měly za úkol uhrát co nejpřijatelnější výsledek se silnějšími soupeři,“ uvedl trenér Vladimír Zeman. „V jarní části zkoušíme variantu, kdy v týmu A nastupují hráči s nejlepší výkonností a nejlepším přístupem k tréninku. Tým A by měl tak být konkurence schopnějším vůči soupeřům, bohužel však na úkor týmu B. Tato varianta se osvědčila v utkání s Mladou Boleslaví, kdy tým A sehrál se svým soupeřem dva rovnocenné poločasy a v celkovém součtu remizoval 2:2. Tým B prohrál 0:12. Od této varianty si slibujeme, že nám jarní část soutěže ukáže míru konfrontace našich nejlepších hráčů s ostatními celky a na základě těchto poznatků budovat tým pro kategorii starších žáků, kde se hraje už pouze 10+1,“ dodal Zeman.

Branky: Hejduk 2. Tým A:  Zeman – Hejduk, Dotter, Vlášek, Prokůpek, Cabrnoch, J. Trnečka, Barták, Hoření. Tým B: Kašpar – Jedlička, Pokorný, T. Trnečka, Huleš, Tichý, Chadraba, Duba, Veselý.