Okresní přebor dorostu: Břežany II - Velim 1:11, Zásmuky - Krakovany 6:1, Bečváry - Sendražice 4:1, Týnec n. L. - Ovčáry 0:4 (Chadraba 3, Vokál), J. Lhota - V. Osek 5:2.

 1. Velim⋌ 2 2 0 0 15:2  6
 2. Ovčáry⋌ 2 2 0 0  8:1  6
 3. Zásmuky⋌ 2 1 0 1  6:2  3
 4. Krakovany⋌ 2 1 0 1  9:8  3
 5. Sendražice⋌ 2 1 0 1  6:5  3
 6. J. Lhota⋌ 2 1 0 1  6:6  3
 7. Bečváry⋌ 2 1 0 1  6:9  3
 8. Břežany II⋌ 2 1 0 1  2:11 3
 9. Velký Osek⋌ 2 0 0 2  3:9  0
10. Týnec n. L.⋌ 2 0 0 2  1:9  0

Okresní soutěž dorostu: Konárovice - Radovesnice II 2:1, Cerhenice - Veltruby 1:2, volno – Tři Dvory.

1. Tři Dvory⋌ 1 1 0 0 5:1 3
2. Radovesnice II⋌ 2 1 0 1 4:3 3
3. Konárovice⋌ 1 1 0 0 2:1 3
4. Veltruby⋌ 2 1 0 1 3:6 3
5. Cerhenice⋌ 2 0 0 2 2:5 0

Okresní přebor žáků A: Nučice - Kšely 7:0 (Chromý 3, J. Hervert 3, vlastní), Zásmuky - Liblice 8:2 (J. Lindner 3, V. Olah 2, J. Novotný 2, F. Krejčí – Král 2), Tuklaty - Tuchoraz 3:2, Český Brod - Kouřim 2:7.

 1. Tuklaty⋌ 2 2 0 0 11:2  6
 2. Kouřim⋌ 2 2 0 0 12:4  6
 3. Zásmuky⋌ 2 2 0 0  9:2  6
 4. Nučice⋌ 2 1 0 1  7:1  3
 5. D. Chvatliny⋌ 1 1 0 0  2:0  3
 6. Český Brod⋌ 2 1 0 1  4:8  3
 7. Plaňany⋌ 0 0 0 0  0:0  0
 8. Tuchoraz⋌ 2 0 0 2  3:5  0
9. Břežany II⋌ 1 0 0 1  2:5  0
10. Kšely⋌ 2 0 0 2  0:9  0
11. Liblice⋌ 2 0 0 2  2:16 0

Okresní přebor žáků B: Červené Pečky - Polepy 5:1, Žiželice - Ovčáry 2:0, Týnec nad Labem - Velký Osek 0:4.

 1. Velký Osek⋌ 2 2 0 0 11:1  6
 2. Červené Pečky⋌ 2 2 0 0 10:3  6
 3. Žiželice ⋌ 2 2 0 0  3:0  6
 4. Nová Ves I⋌ 1 1 0 0 13:1  3
 5. Ovčáry⋌ 2 1 0 1  2:2  3
 6. Týnec n. L.⋌ 2 1 0 1  3:5  3
 7. Radovesnice II⋌ 1 0 0 1  0:1  0
 8. Sendražice⋌ 1 0 0 1  1:3  0
 9. Volárna⋌ 1 0 0 1  0:2  0
10. Býchory⋌ 1 0 0 1  2:5  0
11. Polepy⋌ 2 0 0 2  2:12 0
12. Krakovany⋌ 1 0 0 1  1:13 0

Okresní přebor mladších žáků: Vrbová Lhota - Jestřabí Lhota 0:14, Sadská - Poděbrady 2:6, Štítarský SK - Městec Králové 0:6, Milovice - Bečváry 18:0, Velký Osek - FK Kolín 4:2.

 1. Milovice⋌ 2 2 0 0 27:0  6
 2. Velký Osek⋌ 2 2 0 0 27:3  6
 3. Poděbrady⋌ 2 2 0 0 19:2  6
 4. Sadská⋌ 2 1 0 1 23:6  3
 5. Jestřabí Lhota⋌ 2 1 0 1 15:3  3
 6. FK Kolín⋌ 2 1 0 1  5:5  3
 7. Městec Králové⋌ 2 1 0 1  6:9  3
 8. Štítarský SK ⋌ 2 0 0 2  0:19 0
 9. Vrbová Lhota⋌ 2 0 0 2  0:35 0
10. Bečváry⋌ 2 0 0 2  1:41 0

Okresní přebor starší přípravky: Nebovidy -Velim 4:25 (za domácí Shoda 2, Löwe, Habich), Zásmuky - FK Kolín A 0:7, Konárovice - Český Brod 0:17, Pečky - Radim 6:5, FK Kolín B - Cerhenice 19:2, Štítarský SK -Ovčáry 0:20, Pečky - Český Brod 1:13, Velim - Cerhenice 16:1, Nebovidy - Ratboř 18:1 (za domácí R. Löwe 8, Shoda 3, Hůla 2, Š. Špaček 2, Cestr, Jindra, Horyna), Zásmuky - Konárovice 7:2, FK Kolín A - Pečky 9:6, Český Brod - FK Kolín B 10:6 (za hosty Tichý 4, Exner, Jedlička), Jestřábí Lhota - Štítarský SK 29:0 (Pokorný 9, Hančil 5, Jehlička 4, Jiroudek 3, Záhora 2, Klepal 2, Tlučhoř 2, Šperling 2), Radim - Ovčáry 7:4.

 1. Velim⋌ 3 3 0 0 51:5  9
 2. Český Brod⋌ 3 3 0 0 40:7  9
 3. FK Kolín A ⋌ 3 3 0 0 30:6  9
 4. Ovčáry⋌ 3 2 0 1 33:9  6
 5. Radim⋌ 3 2 0 1 25:11 6
 6. Nebovidy⋌ 3 2 0 1 27:29 6
 7. Jestřábí Lhota⋌ 1 1 0 0 29:0  3
 8. FK Kolín B⋌ 2 1 0 1 25:12 3
 9. Zásmuky⋌ 3 1 0 2  7:19 3
10. Pečky⋌ 3 1 0 2 13:27 3
11. Konárovice⋌ 3 0 0 3  5:29 0
12. Ratboř⋌ 2 0 0 2  1:32 0
13. Cerhenice⋌ 3 0 0 3  5:44 0
14. Štítarský SK ⋌ 3 0 0 3  1:62 0