Mladá Boleslav B – FK Kolín 3:1

Mladá Boleslav, největší favorit soutěže a jasný aspirant na postup, zvítězila naprosto zaslouženě. Hráčům Kolína se i přes špatný úvod, ve 14. minutě prohrávali o dva góly, podařilo být domácím nepříjemným soupeřem, a to hlavně po brance Havránka ze 37 minuty. „Hlavně ve druhém poločase jsme podali solidní výkon, jen jsme předpokládali, že se více prosadíme v útočné fázi, kde se nám nedařilo naše akce dotáhnout do konce,“ posteskl si kouč staršího dorostu Aleš Majer.
Domácí svoje vítězství potvrdili až v poslední minutě, kdy uzavřeli skóre na 3:1. „Nutno říci, že v závěru jsme i přes snahu na vyrovnání neměli a domácí nás do vážnější příležitosti nepustili. Utkání s takto kvalitním soupeřem nám odhalilo spousty věcí, na kterých je třeba pracovat. Důležité je, že potenciál ke zlepšení v tomto týmu určitě je,“ dodal Majer.
Branka: 37. Havránek. Poločas: 2:1. FK Kolín: Kubrycht – Biško, Pohnětal, Valenta, Kutil – Michálek, Mužík, Potůček (46. Beran) – Volavka (73. Vácha), Kureš (85. Kutifel), Havránek.

Mladá Boleslav B – FK Kolín 1:2

Kolínští mladší dorostenci získali cenný skalp. Porazili totiž rezervu Mladé Boleslavi, která je jasným lídrem soutěže.
Domácí mladíci byli sice lepší, dobře kombinovali a hýřili pohybem, hosté však srdnatě bojovali a to jim přineslo úspěch.
Po bezbrankovém prvním poločase se trefil ve 42. minutě Novotný a stejný hráč přidal za deset minut i druhý gól. Poté sílil tlak domácích, kteří se zmohli pouze na korekci stavu v nastavení. „Domácí tým hrál velice dobře, ale my jsme se soupeři vyrovnali bojovností a nasazením. Boleslav měla v utkání několik šancí zavánějících gólem, ale někdy jsme měli štěstí a dostkrát nás podržel brankář Radil. Ten byl naší jistotou. Porážka je pro domácí krutá, ale my jsme bojovali nadoraz. Bylo to hodně náročné utkání,“ řekl kouč Kolína Vladimír Malinovský
Branky: 42. a 52. Novotný. Poločas: 0:0. FK Kolín: Radil – Richtár, Baško, Macháček, Budský – Beran (67. Pačes), Augusta, Vácha (77. Tříska) – Jirků, Kutifel (75. Šátek) – Novotný (69. Tyl).