Okresní přebor dorostu: Zásmuky - Břežany II 0:1, Krakovany - Bečváry 8:2, Sendražice - Týnec nad Labem 5:1, Ovčáry - Jestřabí Lhota 4:1 (za domácí Chadraba 3, Adámek), Velký Osek - Velim 1:4.

 1. Krakovany⋌ 1 1 0 0 8:2 3
 2. Sendražice⋌ 1 1 0 0 5:1 3
 3. Velim⋌ 1 1 0 0 4:1 3
    Ovčáry⋌ 1 1 0 0 4:1 3
 5. Břežany II⋌ 1 1 0 0 1:0 3
 6. Zásmuky⋌ 1 0 0 1 0:1 0
 7. J. Lhota⋌ 1 0 0 1 1:4 0
    Velký Osek⋌ 1 0 0 1 1:4 0
 9. Týnec n. L.⋌ 1 0 0 1 1:5 0
10. Bečváry⋌ 1 0 0 1 2:8 0

Okresní soutěž dorostu: Radovesnice II - Cerhenice 3:1, Veltruby - Tři Dvory 1:5, Konárovice – volno.

1. Tři Dvory⋌ 1 1 0 0 5:1 3
2. Radovesnice II⋌ 1 1 0 0 3:1 3
3. Konárovice⋌ 0 0 0 0 0:0 0
4. Cerhenice⋌ 1 0 0 1 1:3 0
6. Veltruby⋌ 1 0 0 1 1:5 0

Okresní přebor žáků A: Zásmuky - Nučice 1:0 (Lidner), Liblice - Tuklaty 0:8, Tuchoraz - Český Brod 1:2, Kouřim - Břežany II 5:2, Dolní Chvatliny - Kšely 2:0 (J. Skočdopole, L. Skočdopole).

 1. Tuklaty⋌ 1 1 0 0 8:0 3
 2. Kouřim⋌ 1 1 0 0 5:2 3
 3. D. Chvatliny⋌ 1 1 0 0 2:0 3
 4. Č. Brod⋌ 1 1 0 0 2:1 3
 5. Zásmuky⋌ 1 1 0 0 1:0 3
 6. Plaňany⋌ 0 0 0 0 0:0 0
 7. Tuchoraz⋌ 1 0 0 1 1:2 0
 8. Nučice⋌ 1 0 0 1 0:1 0
9. Kšely⋌ 1 0 0 1 0:2 0
10. Břežany II⋌ 1 0 0 1 2:5 0
11. Liblice⋌ 1 0 0 1 0:8 0

Okresní přebor žáků B: Býchory - Červené Pečky 2:5, Krakovany - Nová Ves 1:13, Radovesnice II - Žiželice nad Cidlinou 0:1, Ovčáry - Volárna 2:0 (Tuláček, Pěkný), Sendražice - Týnec nad Labem 1:3, Velký Osek - Polepy 7:1.

 1. Nová Ves I⋌ 1 1 0 0 13:1  3
 2. Velký Osek⋌ 1 1 0 0  7:1  3
 3. Č. Pečky⋌ 1 1 0 0  5:2  3
 4. Týnec n. L.⋌ 1 1 0 0  3:1  3
 5. Ovčáry⋌ 1 1 0 0  2:0  3
 6. Žiželice ⋌ 1 1 0 0  1:0  3
 7. Radovesnice II⋌ 1 0 0 1  0:1  0
 8. Sendražice⋌ 1 0 0 1  1:3  0
 9. Volárna⋌ 1 0 0 1  0:2  0
10. Býchory⋌ 1 0 0 1  2:5  0
11. Polepy⋌ 1 0 0 1  1:7  0
12. Krakovany⋌ 1 0 0 1  1:13 0

Okresní přebor mladších žáků: Sadská - Vrbová Lhota 21:0, Poděbrady - Štítarský SK 13:0, Městec Králové - Milovice 0:9, Bečváry - Velký Osek 1:23, Kolín - Jestřabí Lhota 3:1.

 1. Velký Osek⋌ 1 1 0 0 23:1  3
 2. Sadská⋌ 1 1 0 0 21:0  3
 3. Poděbrady⋌ 1 1 0 0 13:0  3
 4. Milovice⋌ 1 1 0 0  9:0  3
 5. Kolín⋌ 1 1 0 0  3:1  3
 6. Jestřabí Lhota⋌ 1 0 0 1  1:3  0
 7. Měsrec Králové⋌ 1 0 0 1  0:9  0
 8. Štítarský SK ⋌ 1 0 0 1  0:13 0
 9. Vrbová Lhota⋌ 1 0 0 1  0:21 0
10. Bečváry⋌ 1 0 0 1  1:23 0

Okresní přebor starší přípravky: Zásmuky - Velim 0:10, Konárovice - Nebovidy 3:5, Ratboř - FK Kolín A 0:14, Štítarský SK - Radim 1:13, Ovčáry - Cerhenice 9:2, Pečky - Český Brod hraje se 8.9, FK Kolín B - Jestřabí Lhota hraje se 16. 9.

 1. FK Kolín A⋌ 1 1 0 0 14:0  3
 2. Radim⋌ 1 1 0 0 13:1  3
 3. Velim⋌ 1 1 0 0 10:0  3
 4. Ovčáry⋌ 1 1 0 0  9:2  3
 5. Nebovidy⋌ 1 1 0 0  5:3  3
 6. Pečky⋌ 0 0 0 0  0:0  0
    Jestřábí Lhota⋌ 0 0 0 0  0:0  0
    FK Kolín B⋌ 0 0 0 0  0:0  0
    Český Brod⋌ 0 0 0 0  0:0  0
10. Konárovice⋌ 1 0 0 1  3:5  0
11. Cerhenice⋌ 1 0 0 1  2:9  0
12. Zásmuky⋌ 1 0 0 1  0:10 0
13. Štítarský SK ⋌ 1 0 0 1  1:13 0
14. Ratboř⋌ 1 0 0 1  0:14 0