Okresní přebor dorostu: Radovesnice II - Červené Pečky 2:5, Zásmuky - Žiželice nad Cidlinou 8:0, Sendražice - Břežany II 2:0 (Jiří Svoboda 2), Radim - Jestřabí Lhota 2:0, Tuchoraz - Týnec nad Labem 4:1, Krakovany - Bečváry 8:1.

 1. Radim⋌ 7 7 0 0 25:4  21
 2. Sendražice⋌ 7 6 0 1 14:8  18
 3. Týnec n. L.⋌ 7 5 0 2 30:11 15
 4. Tuchoraz⋌ 7 5 0 2 26:9  15
 5. Č. Pečky⋌ 7 4 0 3 30:15 12
 6. Krakovany⋌ 7 4 0 3 21:17 12
 7. J. Lhota⋌ 7 4 0 3 20:18 12
 8. Břežany II⋌ 7 2 1 4 15:26  7
 9. Zásmuky⋌ 7 2 0 5 13:16  6
10. Radovesnice II⋌ 7 1 2 4 11:22  5
11. Bečváry⋌ 7 0 1 6  4:28  1
12. Žiželice ⋌ 7 0 0 7  5:40  0

Okresní soutěže dorostu: Ratboř - Konárovice 1:3, Vrbová Lhota - Dobřichov 2:2 (za domácí Šimáček, J. Dudek), Tři Dvory - Velký Osek 1:6.

1. Dobřichov⋌ 7 5 1 1 29:11 16
2. Velký Osek⋌ 7 5 0 2 37:22 15
3. Konárovice⋌ 7 4 0 3 16:16 12
4. Vrbová Lhota⋌ 7 3 1 3 32:21 10
5. Tři Dvory⋌ 7 2 0 5 13:33  6
6. Ratboř⋌ 7 1 0 6 11:35  3

Okresní přebor žáků: Ovčáry - Červené Pečky 2:2 (za domácí Švanda, Pěkný), Zásmuky - Vrbová Lhota 0:7 (J. Dudek 4, Seketa, Younus, Schrötter), Tři Dvory - Veltruby 2:5.

1. Vrbová Lhota⋌ 5 5 0 0 52:2  15
2. Polepy⋌ 5 4 1 0 22:4  13
3. Velký Osek⋌ 6 3 2 1 29:10 11
4. Veltruby⋌ 5 3 0 2  8:26  9
5. Zásmuky⋌ 5 2 1 2 10:13  7
6. Ovčáry⋌ 5 0 1 4  4:24  1
7. Červené Pečky⋌ 5 0 1 4  2:24  1
8. Tři Dvory⋌ 4 0 0 4  4:28  0

Okresní soutěže žáků A: Cerhenice - Tuklaty 0:3, Tuchoraz - Liblice 5:1, Bečváry - Nučice 0:7 (Chromý 3, Nevšímal 2, J. Hervert 2), Plaňany - Kšely 4:0.

1. Tuchoraz⋌ 6 6 0 0 46:2  18
2. Nučice⋌ 6 6 0 0 33:5  18
3. D. Chvatliny⋌ 6 5 0 1 43:9  15
4. Tuklaty⋌ 7 4 0 3 25:32 12
5. Cerhenice⋌ 7 3 0 4 14:21  9
6. Bečváry⋌ 6 2 0 4 19:22  6
7. Liblice⋌ 6 1 0 5 13:26  3
8. Plaňany⋌ 6 1 0 5  7:43  3
9. Kšely⋌ 6 0 0 6  3:43  0

Okresní soutěž žáků B: Nová Ves - Týnec nad Labem 3:1, Sendražice - Žiželice 0:3, Radovesnice II - Býchory 0:12, Krakovany - Volárna 6:0.

1. Nová Ves⋌ 6 6 0 0 29:3  18
2. Býchory⋌ 6 3 2 1 29:5  11
3. Žiželice ⋌ 6 3 2 1 15:7  11
4. Týnec n. L.⋌ 6 3 2 1 14:8  11
5. Krakovany⋌ 6 3 0 3 21:21  9
6. Sendražice⋌ 6 2 0 4  6:16  6
7. Radovesnice II⋌ 6 1 0 5  8:36  3
8. Volárna⋌ 6 0 0 6  2:28  0

Okresní přebor starší přípravky: Ovčáry - Červené Pečky 18:2, Jestřábí Lhota - Konárovice 13:0, Nebovidy - Český Brod 0:11, AFK Kolín - FK Kolín A 0:3 (Rak, Važan, Korbelář), Cerhenice - Velký Osek 3:8, FK Kolín B - Radim 8:0 (Uman 4, Holub, Rychlík, Prokůpek, Havlíček), Pečky - Štítarský SK 14:0.

1. FK Kolín A⋌ 10 10 0  0 125:4   30
2. AFK Kolín⋌  9  8 0  1  71:8   24
3. J. Lhota⋌ 10  7 1  2  75:14  22
4. Velký Osek⋌ 10  7 1  2  80:25  22
5. Č. Brod⋌  9  7 0  2  87:16  21
6. FK Kolín B⋌ 10  7 0  3  64:18  21
7. Pečky⋌ 10  6 2  2  63:21  20
8. Ovčáry⋌ 10  5 0  5  82:49  15
9. Nebovidy⋌ 10  5 0  5  44:51  15
10. Radim⋌ 10  2 0  8  19:75   6
11. Cerhenice⋌ 10  1 0  9   9:94   3
12.Konárovice⋌ 10  1 0  9  17:114  3
13. Štítary ⋌ 10  1 0  9   6:134  3
14. Č. Pečky⋌ 10  0 0 10  12:131  0

Okresní přebor mladší přípravky: Český Brod - Jestřabí Lhota 10:2, Pečky A - Zásmuky 8:0, Zásmuky - Kouřim 3:10, FK Kolín - Český Brod 5:4.

 1. Pečky A⋌ 6 6 0 0 43:10 18
 2. FK Kolín⋌ 7 6 0 1 33:14 18
 3. Velim⋌ 6 4 0 2 45:17 12
 4. Kouřim⋌ 6 3 0 3 23:30  9
 5. Zásmuky ⋌ 7 3 0 4 19:39  9
 6. Český Brod⋌ 7 2 0 5 35:32  6
 7. Kounice⋌ 5 2 0 3 11:17  6
 8. Jestřabí Lhota⋌ 6 2 0 4 22:36  6
 9. Pečky B⋌ 5 1 0 4 10:18  3
10. AFK Kolín⋌ 5 1 0 4  3:31  3