Okresní přebor dorostu: Jestřabí Lhota - Červené Pečky 0:4, Radovesnice II - Břežany II 0:0, Sendražice - Týnec nad Labem 0:2 (Stolarik, Žiga), Zásmuky - Bečváry 2:0, Tuchoraz - Krakovany 4:1, Radim – Žiželice nehráno, hosté se nedostavili.

 1. Týnec n. L.⋌ 5 4 0 1 25:6  12
 2. Radim⋌ 4 4 0 0 15:3  12
 3. Sendražice⋌ 5 4 0 1 10:7  12
 4. Č. Pečky⋌ 5 3 0 2 22:9   9
 5. Tuchoraz⋌ 5 3 0 2 16:8   9
 6. J. Lhota⋌ 5 3 0 2 14:15  9
 7. Břežany II⋌ 5 2 1 2 14:19  7
 8. Krakovany⋌ 5 2 0 3  9:13  6
 9. Radovesnice II⋌ 5 1 2 2  8:11  5
10. Zásmuky⋌ 5 1 0 4  4:12  3
11. Bečváry⋌ 5 0 1 4  3:14  1
12. Žiželice ⋌ 4 0 0 4  4:27  0

Okresní soutěž dorostu: Tři Dvory - Konárovice 1:3, Velký Osek - Dobřichov 3:5, Ratboř - Vrbová Lhota 2:6 (za hosty Dohnálek 2, Kubín 2, Šimáček, Kubíček).

1. Dobřichov⋌ 5 4 0 1 21:8  12
2. Vrbová Lhota⋌ 5 3 0 2 28:15  9
3. Velký Osek⋌ 5 3 0 2 27:19  9
4. Konárovice⋌ 5 3 0 2 12:9   9
5. Ratboř⋌ 5 1 0 4 10:26  3
6. Tři Dvory⋌ 5 1 0 4  6:27  3

Okresní přebor žáků: Veltruby - Červené Pečky 2:0, Ovčáry - Vrbová Lhota 0:12 (J. Dudek 7, Sekera 5), Zásmuky - Velký Osek 3:3 (za domácí Skala, Olah, Kromholz), Tři Dvory – volno, Polepy – volno.

1. Vrbová Lhota⋌ 4 4 0 0 45:2  12
2. Polepy⋌ 4 4 0 0 21:3  12
3. Velký Osek⋌ 5 3 1 1 28:9  10
4. Zásmuky⋌ 4 2 1 1 10:6   7
5. Veltruby⋌ 3 1 0 2  2:24  3
6. Ovčáry⋌ 3 0 0 3  2:21  0
7. Tři Dvory⋌ 3 0 0 3  2:23  0
8. Červené Pečky⋌ 4 0 0 4  0:22  0

Okresní soutěž žáků A: Dolní Chvatliny - Tuklaty 10:0 (Krákora 5, Mlázovský 4, Danovský), Cerhenice - Nučice 1:3 (za hosty J. Hervert 2, K. Bečka), Bečváry - Kšely 8:1, Tuchoraz - Plaňany 9:0.

1. Nučice⋌ 5 5 0 0 26:5  15
2. Dolní Chvatliny⋌ 5 4 0 1 37:9  12
3. Tuchoraz⋌ 4 4 0 0 29:1  12
4. Cerhenice⋌ 5 3 0 2 14:12  9
5. Bečváry⋌ 4 2 0 2 19:11  6
6. Tuklaty⋌ 5 2 0 3 15:31  6
7. Liblice⋌ 4 0 0 4  8:21  0
8. Kšely⋌ 4 0 0 4  3:27  0
9. Plaňany⋌ 4 0 0 4  2:36  0

Okresní soutěž žáků B: Býchory - Týnec nad Labem 1:1, Nová Ves - Žiželice n. C. 2:1, Radovesnice II - Volárna 4:0, Sendražice - Krakovany 1:3.

1. Nová Ves⋌ 3 3 0 0 17:2  9
2. Krakovany⋌ 3 2 0 1 14:10 6
3. Býchory⋌ 3 1 2 0  9:3  5
4. Týnec n. L.⋌ 3 1 2 0  4:2  5
5. Sendražice⋌ 3 1 0 2  4:6  3
6. Radovesnice II⋌ 3 1 0 2  6:13 3
7. Žiželice ⋌ 3 0 2 1  4:5  2
8. Volárna⋌ 3 0 0 3  0:17 0

Okresní přebor starší přípravky: AFK Kolín - Konárovice 13:0, Cerhenice - Český Brod 0:11, Ovčáry - FK Kolín A 2:12 (za hosty Korbelář 2, Rak 2, Salva 2, Uman, Strejček, Važan, T. Exner, M. Exner, Kopáček), Nebovidy - Radim 5:2, Jestřábí Lhota - Štítarský SK 16:0, FK Kolín B - Pečky 0:2.

 1. FK Kolín A⋌ 7 7 0 0 101:4  21
 2. AFK Kolín⋌ 7 7 0 0  58:5  21
 3. Český Brod⋌ 7 5 0 2  63:16 15
 4. Pečky⋌ 7 4 2 1  33:16 14
 5. Velký Osek⋌ 6 4 1 1  50:13 13
 6. Jestřábí Lhota⋌ 7 4 1 2  46:14 13
 7. FK Kolín B⋌ 7 4 0 3  44:14 12
 8. Ovčáry⋌ 7 4 0 3  62:33 12
 9. Nebovidy⋌ 6 2 0 4  19:37  6
10. Radim⋌ 7 1 0 6  15:56  3
11. Cerhenice⋌ 7 1 0 6   4:61  3
12. Konárovice⋌ 7 1 0 6  14:89  3
13. Štítarský SK ⋌ 6 1 0 5   6:91  3
14. Červ. Pečky⋌ 6 0 0 6   7:73  0

Okresní přebor mladší přípravky: Český Brod - Zásmuky 3:4, Kounice - AFK Pečky 1:3, FK Kolín - Pečky B 3:2.

 1. Pečky A⋌ 4 4 0 0 29:8  12
 2. FK Kolín⋌ 5 4 0 1 23:9  12
 3. Velim⋌ 3 2 0 1 21:10  6
 4. Jestřabí Lhota⋌ 3 2 0 1 17:8   6
 5. Kounice⋌ 4 2 0 2 10:11  6
 6. Kouřim⋌ 4 2 0 2 11:21  6
 7. Zásmuky ⋌ 4 2 0 2 10:20  6
 8. AFK Kolín⋌ 3 1 0 2  2:12  3
 9. Český Brod⋌ 4 0 0 4 13:24  0
10. Pečky B⋌ 4 0 0 4  4:17  0