Libodřice - Bílé Podolí 2:2

První půle vyzněla jasně lépe pro Libodřice. Tedy, co se týče hry. Jinak ji vyhrálo Bílé Podolí, které se prosadilo střelou z vápna. ,

,Měli jsme šance. Ale Červeňák, Vyskočil a Sova nedali. Je to škoda," litoval nevyužitých šancí Vladimír Pěkný.

Druhý poločas začaly Libodřice taktéž aktivně. Odměnou jim byla branka Sovy. O chvíli později dokonce Červeňák zvyšoval na 2:1. Poté mohl Heverle dodat domácím klid a poslat je do dvoubrankového vedení, ovšem netrefil prázdnou bránu, a tak hosté mohli v 87. minutě srovnat.

,,Byl to trošku sporný gól, protože jejich útočník držel Kličku za dres. Bohužel rozhodčí to nepískl," popsal Pěkný. Poté se ještě zbytečně nechal vyloučit domácí Bohuslav a duel dospěl do remízového konce.

,,Zase jsme nevyužili šance. To byl náš problém běheme celé sezony. Některé duely jsme si také prohráli nezkušeností. Je to škoda. Byl tady tým, se kterým jsme vůbec nemuseli hrát o záchranu," uvedl libodřický lodivod. ,,Jinak jsem se rozhodl, že po dnešním zápase zde v Libodřicích končím. Byla tady dobrá parta. Na kluky si stěžovat nemůžu," prozradil čerstvou novinu Vladimír Pěkný.

Branky Libodřic: 52. Sova, 56. Červeňák. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 3:1. ČK: 87. Bohuslav (po 2. ŽK). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Libodřice: Polák - Pánek, Novotný, Klička, M. Šafránek - Heverle (70. F. Šafránek), Červeňák, Bohuslav, Pěkný - Sova, Vyskočil.

Denis Jeřábek