Tupadly - Libodřice 1:2

Od počátku duelu byli hosté lepším týmem, ovšem góly ne a ne přijít.

Tupadly spoléhaly především na dlouhé nákopy. Jeden takový přetavily ve 32. minutě v gól. Naštěstí o čtyři minuty později centroval Matoušek a Červeňák hlavou srovnal. Ještě do poločasu měl dvě stoprocentní šance Sova a jednu také Červeňák. Bohužel ani jedna ke gólu nevedla.

I ve druhé půli byly lepší spíše Libodřice. V 75. minutě Červeňák pěkně vybídl Vyskočila a ten krásně přeloboval gólmana domácích. V 85. minutě se ještě do velké šance dostal libodřický Trojan. Branka z toho nebyla, a tak zápas skončil 1:2.

,,Jsem rád, že jsme získali tři body. Budeme bojovat dál,“ nic nevzdává Vladimír Pěkný.

Branky Libodřic: 36. Červeňák, 75. Vyskočil. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1.
Libodřice: Polák - Pánek, Hruška, Klička, F. Šafránek - Matoušek (46. Trojan), Bohuslav, Červeňák, Pěkný - Sova (75. M. Šafránek), Vyskočil.