Nové Dvory - Libodřice 3:3

Zde se svěřenci Vladimíra Pěkného utkali s domácími, kteří po podzimní části vedou okresní přebor Kutné Hory. Hosté do zápasu nevstoupili vůbec špatně, neboť po pětadvaceti minutách vedli rozdílem dvou branek. Nejprve se v 15. minutě trefil forvard Sova a o deset minut později se na listinu střelců zapsal i Potůček.

Domácím se po půlhodině podařilo také vstřelit gól a Libodřicím se dostali na dostřel. V 35. minutě ovšem přesně zakončil libodřický Klička a bylo to zase o dvě branky. ,,V první půli jsme sice dali tři branky, ale ještě takové tři nebo čtyři jsme mohli vstřelit. Velké šance měli Sova a Potůček," litoval dalších nevyužitých příležitostí kouč Libodřic.

Neproměněné gólovky se hostům vymstily ve druhém poločase, kdy dvakrát inkasovali a utkání tak skončilo remízou 3:3. ,,Ve druhé půli Janovský,
Sova a další nedali opět čtyři vyložené šance. Kolikrát jsme šli třeba tři na jednoho, ale neproměnili jsme," uvedl Pěkný.

,,Jediné pozitivum vidím v tom, že jsme si vyzkoušeli hru na přírodní trávě, která po zimě není v příliš dobrém stavu," dodal závěrem Vladimír Pěkný.

Branky Libodřic: 15. Sova, 25. Potůček, 35. Klička.Poločas: 1:3.

Libodřice: Polák - F. Šafránek, Klička, Dolejší, M. Šafránek - Mojžíš, Janovský, Potůček, Bohuslav - Sova, Doubek.

(Denis Jeřábek)