FK Libodřice - Sokol Teplýšovice 2:1

První dvě kola Teplýšovice získaly po bodu a v dalších šesti utkáních vyhrály, což je před devátým kolem řadilo na první příčku tabulky. Libodřice naopak poslední dvě kola prohrály a ztratily tak přímý kontakt s úplnou špičkou tabulky.

V neděli ovšem obě série skončily, neboť domácí vyhráli. ,,Z naší strany to bylo obrovské množství zahozených šancí," nechal se po utkání slyšet Vladimír Pěkný, kouč Libodřic.

Už v desáté minutě se prakticky osamocen řítil sám na brankáře Janovský, ale trefil brankáře. O šest minut později tentýž hráč zahodil další šanci. V jednadvacáté minutě už se fanoušci domácích mohli radovat. Domácí vsítili branku po akci Bálka s Bohuslavem, kdy druhý jmenovaný zakončoval k tyči, což bylo nad síly brankáře hostí. ,,Po úvodní brance jsme měli nadále převahu," potvrdil dominanci domácích Pěkný.

Ještě v prvním poločase se v megašanci objevil opět Janovský. Tomu dnes branka zřejmě souzena nebyla. Po dobré akci forvarda Potůčka, který obešel i vyběhnuvšího gólmana, netrefil zcela osamocenou svatyni hostů. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0 ve prospěch domácích borců.

Do druhého dějství Libodřice nevstoupily vůbec dobře, neboť už v šestačtyřicáté minutě inkasovaly po vlastní chybě branku. Jenže chvíli na to se dostaly před bránu Teplýšovic, kde vybojovaly rohový kop. Z toho se hlavou pod břevno trefil střední obránce Lapáček a svěřenci Vladimíra Pěkného opět vedli. I poté domácí pokračovali v zahazování šancí. Do dvou se dostal střídající Sova, do jedné Červeňák. ,,Teplýšovice to po naší druhé brance otevřely, ale my toho už využít nedokázali," uvedl domácí trenér. ,,Divákům se podle mého názoru dnešní zápas musel líbit. Hosté taktéž hráli dobrý fotbal. Naštěstí jen po naše vápno. Byli jsme lepším týmem. Kluci dnes dřeli," na závěr zhodnotil utkání Pěkný.

Branky Libodřic: 21. Bohuslav, 49. Lapáček. Rozhodčí: Klečka. ŽK:3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Libodřice: Polák - F. Šafránek, Klička, Lapáček, Mojžíš - Vyskočil, Bálek, Bohuslav (87. M. Šafránek), Červeňák - Janovský (50. Sova), Potůček.