Libodřice - Bílé Podolí 4:1

"Dneska jsme hráli dost dobře. Nakonec je to vidět i podle výsledku," uvedl kouč Libodřic Vladimír Pěkný.

Jeho tým rozhodl o své výhře již v první půli, kterou vyhrál přesvědčivě 3:0. "První gól byl krásný, Vyskočil to trefil krásně z jedný. Pak byl ve vápně faulován Červeňák a Potůček se z penalty nemýlil, stejně jako chvíli před přestávkou Červeňák, který proměnil druhou penaltu po faulu na Potůčka," popsal první tři trefy Pěkný.

To ale nebylo ze strany domácích vše. V 74. minutě se podruhé v zápase prosadil Potůček. Už to vypadalo, že Libodřice udrží čisté konto, ale čtyři minuty před koncem zahrávali pokutový kop i hosté. Nakonec tuto možnost využili. "Penaltě předcházela naše hrubá chyba a zbytečný faul," přiznal Pěkný, který byl i přes inkasovaný gól spokojen. "Dělám to nerad, aby kluci nespychli, ale musím je pochválit," dodal Pěkný.

Branky: 13. Vyskočil, 33. a 74. Potůček (1 z PK), 45. Červeňák - 86. Semínko z PK. Rozhodčí: Urbánek. ŽK: 3:5. Diváci: 80. Poločas: 3:0.
Libodřice: Polák - F. Šafránek, Lapáček, Klička, Vacek - Vyskočil (75. M. Šafránek), Bohuslav (55. Mojžíš), Bálek, Červeňák - Janovský (65. Kovacz), Potůček.