Sokol Zbraslavice - FK Libodřice 1:6

Zde jasně a zaslouženě zvítězil, když si domácí nevěděli rady především s útočnou dvojicí Sova - Potůček.

Už v páté minutě mohly jít Libodřice do vedení, to by ovšem musel svou šanci proměnit Janovský. Chvíli na to se v další gólovce objevil i Červeňák, ale i po jeho šanci to bylo stále 0:0. První branka utkání tak přišla ve 24. minutě z kopačky Janovského. Ještě do poločasu stačili chyby domácí obranypotrestat Sova s Potůčkem a hosté rázem vedli o tři branky. ,,Domácí zaplatili nováčkovsku daň. Hráli naivně a dělali hrubé chyby v obraně, které jsme dokázali potrestat. Zlomem utkání byly dvě branky v závěru první půle," nechal se po utkání slyšet Vladimír Pěkný, trenér Libodřic.

Domácí si v první půli nevytvořili v podstatě žádnou brankovou příležitost, a to téměř platilo i opůli druhé. ,,Domácí nám vstřelili branku hlavou po naší chybě až za rozhodnutého stavu 6:0," uvedl Pěkný.

Libodřice dodruhého poločasu šly především s cílem pohlídat si slibné vedení.Rozdíl skóre mohl být i daleko větší, kdyby hráči FKnezahazovali i ty nejvyloženější šance. Navíc v 89. minutě byl vyloučen brankář Zbraslavic za faul před vápnem na forvarda Potůčka. ,,S dnešním výkonem i výsledkem jsem spokojen," uzavřel VladimírPěkný.

Branky Libodřic: 45. a 49. Potůček, 24. Janovský, 43. Sova, 58. Lapáček, 64. Červeňák. Rozhodčí: Kubečka. ŽK:2:2. ČK: 89. brankář Zbraslavic. Diváci: 70. Poločas: 0:3.
FK Libodřice: Polák - Šafránek, Lapáček, Klička, Macek - Janovský(46. Mojžíš), Bálek, Bohuslav, Červeňák (75. Hevrle) - Sova (70. Kovacz), Potůček.