Libodřice – Nymburk B 2:4


„Jsem zklamaný, že nedáme to, co máme a pak zákonitě přijde trest. To tak ve fotbale bývá, prostě dnes se na 100% potvrdilo přísloví, nedáš, dostaneš. Také jsme proto prohráli,“ uvedl kouč Libodřic.

„Toto utkání se nám vůbec nepovedlo, v prvním poločase hrál soupeř velice dobře, hráli na brejky a už v osmé minutě také jeden z brejků využili. Pak jsme o čtyři minuty později po standardce vyrovnali, následovalo takové to přetahování z jedné strany na druhou. V druhé půli mi to připadalo jako den a noc. My jsme zbytečně zahodili dvě šance Vyskočilem a soupeř opět z brejku dal na 1:2. Potom jsme tedy hru otevřeli, dokázali jsme vyrovnat a měli jsme i řadu jasných brankových příležitostí. Dali jsme tyč, šli jsme sami na bránu a hosté zase udeřili do odkryté obrany. Následně Bohuslav spálil dvě tutovky, kdy ho vychytal brankář hostů, ani nevím jak, se mu to podařilo. No a před koncem zápasu ještě Nymburk přidal jeden gól,“ popsal průběh střetnutí trenér Pěkný.


Branky Libodřic: 12. Janovský, 60. Červeňák. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Libodřice: Šrámek – Potůček, Lapáček, Klička, Dolejší – Červeňák, Bálek, Bohuslav, Pěkný – Vyskočil (60. Jelínek), Janovský (55. Kovacz).

(David Solnař)