Libodřice – Loučeň 4:2

Kdyby ale proměnily všechny své šance, mohly zvítězit pomalu s dvouciferným počtem vstřelených gólů. Jenže kdyby jsou chyby a neproměňování šancí se málem stálo Libodřicím osudné. „Po prvním poločase jsme mohli vést už 4:0 a nemuslo být co řešit,“ uvedl libodřický trenér Vladimír Pěkný. A měl pravdu, Kovácz se dvakrát chytal za hlavu po zahození tutovek a stejné gesto předvedl i Bohuslav, když nedal do prázdné. Naštěstí pro Libodřice se ale dokázali trefit jiní. Branky Koubka a Vyskočila znamenaly po poločase vedení 2:1.

Druhý poločas otevřeli domácí další zahozenou šancí, a tak dali možnost hostům vyrovnat. Ujala se šťastná střela, která mohla domácí obrat o body. Libodřičtí ale nakonec ještě zabrali a po protrápeném zápase nakonec ještě dvě branky vstřelili, a tak si mohli oddychnout. Body zůstaly doma. „Pokud nebudeme proměňovat všechny šance, tak se budeme hodně trápit. Ale myslím tím opravdu šance, tutové šance. Ne pološance, které kdybych také počítal, museli bychom se zbláznit. Nakonec ale musím být spokojený, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce,“ dodal Vladimír Pěkný.

Branky Libodřic: 5. Koubek, 14. Vyskočil, 70. Kovácz, 81. Jelínek. Rozhodčí: Kudrjavcev. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1.
Libodřice: Maxian – Vacek, Klička, Málek, Dolejší – Koubek (60. Jelínek), Janovský, Bohuslav, Vyskočil – Kovácz (82. Šafránek), Potůček.

(Tereza Hölzlová)