Teplýšovice – Kouřim 2:1

Zápas, který mnoho fotbalové krásy nepobral a kde nad ofenzivní hrou vítězila pozorná a opatrná defenziva, začaly lépe Teplýšovice, které již v desáté minutě využily chybného autového vhazování hostů a přes jejich rozhozenou obranu poprvé skórovali. Kouřimští pak dokázali Novotným vyrovnat, ale na branku domácích ze 60. minuty, která padla po rohovém kopu z pravé strany, již odpovědět nedokázali. „Byl to průměrný zápas se šancemi na obou stranách. Nemyslím si, že by některé mužstvo bylo lepší. Utkání by slušela remíza, ale domácí dokázali v druhé půli využít jednu ze dvou šancí, které měli, zatímco my jsme naše příležitosti neproměnili. A to rozhodlo o výsledku,“ prohlásil po zápase zasmušilý trenér Kouřimi Josef Trojan.

Branka Kouřimi: 50. Novotný. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:3. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Kouřim: Maxian – J. Snížek, Skalický, Čáp, M. Kapic – Břečka (72. Havránek), Dvořák, M. Snížek, Teplý – Novotný, Královský (70. Novák).