Kondrac - Kouřim 7:1

Domácí rozpoutali střelnici již v 7. minutě, kdy sice gól zaváněl ofsajdovou situací, ale protože píšťalka rozhodčího hru nepřerušila, otevíralo se skóre. Další úder dostali hosté z penalty a navíc jim ještě v prvním poločase byl vyloučen stoper Bradáč, kdy po vzájemné strkanici s domácím hráčem byl odměněn červenou kartou.

„Za povšimnutí však stojí fakt, že domácí borec dostal jen žlutou,“ uvedl hrající trenér Kouřimi Michal Škopek.

Ve druhém poločase se paradoxně hosté zvedli, ale své gólové šance na srovnání nedokázali využít a proto přišel trest. Domácí téměř z každé útočné situace vytěžili gól a i když v závěru hosté svého soupeře přehrávali, své šance opět nedokázali proměnit.

“Zápas jsme nezvládli, i když všichni hráči byli srozuměni o co hrajeme. K výkonu rozhodčího se nemá cenu vyjadřovat, ale ofsajd, penalta, vyloučení a další výroky mluví jasně,“ zlobil se Škopek. „Do konce soutěže zbývají čtyři zápasy a my už musíme začít bodovat, ale los pro nás není nakloněn dobře.“

Branka: 79. M. Snížek z PK. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 2:1. ČK: 37. Bradáč (Kouřim). Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Kouřim: L. Havránek - J. Snížek, Bradáč, M. Havránek, Škopek - Stárek (75.Chmel), M. Snížek, Teplý, Macháček - Svoboda, Břečka (56. Keltner).