Zbraslavice - Kouřim 5:0

To se ale nekonalo. Kouřim dostala pět branek a domu jela znovu poražená.

Zápas začali aktivně domácí, kdy již ve 2. minutě vytahoval střelu domácího útočníka Havránek. Hra se postupně vyrovnávala, ale domácí v prvním poločase přeci jen využili zaváhání hostujícího celku a ve dvou případech vytěžili gól ze standardních situací.

Kouřim pak ve druhé půli otevřela hru. „Hráli jsme vabank,“ podotkl Škopek. Šance byly na obou stranách, ale domácí je na rozdíl od hostů dokázali využít a přidali další 3 branky.

„V záchranu už moc nevěříme. Ve Zbraslavicích nám navícchybělo 6 hráčů z A-týmu, což nechápu. Naštěstí máme dorostence, kteří se snaží, ale přeci jen v některých momentech a fázích hry ještě nejsou vyzrálí, a pak je síla týmu někde jinde. Přesto jsme až tak herně nepropadli. Určitě jsme hráli lépe než minulý týden, ale gólově jsme opět zklamali. Navíc si góly vlastními chybami v podstatě dáváme sami,“ litoval hrající trenér Michal Škopek.

Rozhodčí: Pejša. ŽK: 1:3. Poločas: 2:0. Diváci: 80. Kouřim: L. Havránek – M. Havránek, Škopek, Teplý, Bradáč - Hovorka, Snížek, Vavera, Macháček – Chmel (60.Vosecký), Keltner (79. Burian).