Bakov n. Jizerou - Kouřim 2:2

Po minulém týdnu, kdy Kouřim dokázala doma vysoko 4:0 porazit Zeleneč, chtěli svěřenci Petra Holého přivézt co nejlepší výsledek i z venku. Domácí se v první půli dostali do vedení, jenomže chvíli po změně stran dokázal vyrovnat Martin Snížek z penalty.

Začátek druhé půle přinesl nepříjemnou událost, neboť hned z jeho kraje se zranil Süsser z Kouřimi a musel být převezen do nemocnice s podezřením na přetržený sval v noze. Deset minut po této inkriminované situaci se podařilo vstřelit gól Trojanovi, který tím poslal hosty do jednobrankového vedení. To se Kouřimi udržet nepodařilo, když domácí vyrovnali po dvou individuálních chybách v obraně hostí.

,,První poločas jsme nehráli dobře. Druhá půle už byla lepší. Poté, co jsme se dostali do vedení, jsme byli lepší a domácí jsme přehrávali. Doplatili jsme na dvě po sobě jdoucí chyby v obraně. Dobře dnes zachytal brankář Maxian,“ nechal se po utkání slyšet Petr Holý, kouč Kouřimi.

Branky Kouřimi: 50. M. Snížek z PK, 57. Trojan. Rozhodčí: Asník. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Kouřim: Maxian - J. Snížek, Skalický, Novák - Pokorný - M. Snížek, Süsser (48. Teplý), Pánek (73. Břečka), Trojan - Novotný, M. Erler (82. T. Erler).