Holice - FK Kolín 1:2

Když by se tento fotbal známkoval jako ve škole, dostal by zřejmě pětku. Možná čtyři minus, což znamená, že pohledný moc nebyl. Jenomže na to se historie neptá. To si musí říct hlavně hráči Kolína, kteří nepodali zrovna oslnivý výkon. Důležité jsou však tři body, a ty mají oni. "Hra byla nedůstojná divizi," přiznal sportovně kouč Kolína Bohuslav Pilný. "V první půli hráči vůbec neběhali, hráli vlažně. Normálně náš výkon byl katastrofální," dodal.
Kolín měl lepší vstup do zápasu a již po půl hodině se dostal díky Janu Štočkovi do vedení. Jenomže domácí během dvou minut vyrovnali. Hosté však měli ve svém středu v sobotu střelecky disponovaného Honzu Štočka, který v 65. minutě vstřelil vítězný gól. To však nebyla pro domácí poslední pohroma. Chvíli nato jim byl vyloučen David Velinský. "Po přestávce jsme se zlepšili v pohybu. Navíc nám pomohlo vyloučení domácího hráče. Ve druhé půli jsme si vytvořili sedm gólových příležitostí. Z tohoto pohledu je naše vítězství zasloužené," podotkl Pilný."Na soupeři bylo znát, že měl v nohách středeční dohrávku v nohách. Postupně mu docházely síly," dodal.

Branky: 32. Kopřiva - 30. a 65. J. Štoček. Rozhodčí: Doležel. ŽK: 2:3. ČK: 68. D. Velinský (Holice). Diváci: 180. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Čižinský - Kalivoda, Šourek, Zdeňka, Mach - Čapek (57. Süsser), Tlučhoř, Krejcar, Felcman (69. Puk) - J. Štoček, Svoboda.