FK Kolín - Chrudim 3:0

Tradiční pozdrav s fanoušky a poté hlasitý pokřik v kabině. Tak to vypadalo v kolínské kabině po utkání s Chrudimí. Hráči Kolína k tomu měli velký důvod, právě porazili rozdílem třídy Chrudim. "I když to podle výsledku nevypadá, tak naše vítězství se nerodilo lehce," přiznal kolínský kapitán Stanislav Mach, který však duel nedohrál. "Už delší dobu mám problémy s tříslem. Skoro vůbec netrénuju, jenom hraju. A dneska mě při jednom dlouhém nákopu opět v třísle píchlo. Dál to prostě nešlo," podotkl Mach.
Než ale musel nuceně vystřídat, aktivně se podílel na prvním gólů v zápase. Již ve 3. minutě zahrával rohový kop a po nacvičeném signálu se přesně trefil Tlučhoř.
Klid do domácích řad poté přidal útočník Svoboda, který využil okénka v obraně soupeře a obloučkem rozvnil chrudimskou síť podruhé.
Domácí forvard mohl ve druhém poločase přidat další dva góly, radost mu ale vždy překazil brankář Lankaš. Nakonec se ale ještě jednoho gólu přeci jen dočkal. Z penalty potrestal faul Linharta na střídajícího Süssera. "Tímto vítězstvím jsme vyvinuli na naše soupeře jako je Velim, Týniště nebo Převýšov tlak. Nebudou to mít jednoduché," konstatoval po utkání Mach.

Branky: 3. Tlučhoř, 29. a 71. Svoboda (2 z PK). Rozhodčí: Krauskopf. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
FK Kolín: Čižinský - Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach (56. Felcman) - Holub, Tlučhoř, Krejcar, Čapek (79. L. Štoček) - J. Štoček, Svoboda.