FK Kolín – Meteor Praha 1 : 2

V posledním přípravném utkání podlehli kolínští fotbalisté soupeři z divizní skupiny B a v následujícím týdnu se už chtějí soustředit pouze na přípravu na první mistrovské utkání, kdy na domácím hřišti přivítají AS Pardubice.

„Nejsem dnes spokojený, nehráli jsme důrazně, nebyli jsme agresivní a scházel nám pohyb. Vlastně jsem navázali na špatný výkon z prvního poločasu v utkání proti Polepům. Spokojenost snad může být pouze se závěrečnou dvacetiminutovkou. Soupeři jsme branky darovali díky špatné koncentraci a soustředěnosti a vidím, že se v tomto musíme zlepšit. Chlapci chtěli některé situace řešit až příliš fotbalově, scházel právě ten zmiňovaný důraz.
Soupeř zvítězil zaslouženě, byl kvalitní, my jsme nebyli dostatečně nebezpeční a zbytečně jsem si vzadu sami přidělávali problémy,“ řekl po utkání kolínský trenér Bohuslav Pilný.

Branka Kolína: J.Štoček. Poločas: 0:1.
FK Kolín: Čižinský – Holub (46.R.Biško), J.Biško, Zdeňka, Franc (46.Mach)– Volavka, Třešňák, Krejcar (46.Michálek), Čapek (46.Bílek) – J.Štoček (46.Kocourek), Horejc (46.Kubát)

Miloslav Kapic