Kolín – Dvůr Králové 1:1

Ale nedařilo se. Podle slov kolínské kouče Pilného se jeho svěřencům nedá upřít bojovnost a snaha. Ale zkratka, když to vázne, tak to vázne. „Po dvou porážkách v řadě si kluci tolik nevěří. Je to o sebevědomí, a to nám teď chybí,“ připustil kolínský trenér Bohuslav Pilný.

Kolín do utkání ještě ke všemu nevstoupil příliš šťastně. Už v osmé minutě hosté potrestali chybu v obraně a otevřeli skóre zápasu.

K radosti všech přihlížejících se domácímu celku ale podařilo rychle vyrovnat. Po rohovém kopu a chybě hostujícího gólmana se prosadil Čapek.

Jenže pak další šanci spálil Štoček a ani ve druhé půli se Kolínští nedokázali gólově prosadit. Celky se tedy rozešly smírně 1:1.

„Spíš jsme se rvali sami se sebou. Snaha byla vidět veliká, ale chyběla lehkost. Máme teď určitě problémy, a to bylo vidět. Hodně jsme kazili a ani jsme si nevytvořili moc příležitostí. Bod bereme. Tentokrát to na víc asi nebylo,“ komentoval utkání Pilný.

„Budeme se snažit zvednout hlavy a ve zbývajících třech zápasech ještě ukázat, že umíme hrát fotbal, a taky vyhrát,“ dodal ještě kolínský lodivod.

Branka: 26. Čapek. Rozhodčí: Vágner. ŽK: 2:2. Poločas: 1:1. Diváci: 150. Kolín: Čižinský - R. Biško, Zdeňka, J. Biško, Šourek – Franc (75. Holub), Třešňák, Michálek (58. Kubát), Čapek – Štoček, Svoboda.