AFK Chrudim - FK Kolín 1:0

První poločas byl opravdu chudičký na zajímavé momenty. První střelu na bránu vyslal teprve po půlhodině hry R. Holub, ale z uctivé vzdálenosti, takže zkušený kolínský gólman Čižinský s ní neměl starosti.

Hosté se poprvé pokusili o střelu dokonce ještě o pět minut později, a to Michálek mířil navíc vedle Mrázkovy svatyně.
Hned po změně stran bylo zřejmé, že trenéři svým svěřencům zřejmě notně vyčinili za pasivní hru. Ve 47. minutě se parádně uvolnil Malinský, ale jeho přízemní dělovku Čižinský odvrátil.

O tři minuty později se dostal R. Holub do nadějné šance, ale asi z deseti metrů pálil z voleje vysoko nad bránu.
Kolínští o sobě dali pořádně vědět až v 58. minutě, ale moc nescházelo, aby se mohli radovat. Michálek totiž prošel obranou, obešel i vybíhajícího brankáře Mrázka, ale dostal se do příliš velkého úhlu, takže jeho střelu stačil před brankovou čárou odvrátit stoper Radouš.

Ještě větší šanci měl na druhé straně v 70. minutě Hauf. Ocitl se sám na malém čtverci, ale napálil míč pouze do brankáře a byl z toho jenom rohový kop.

O osudu tkání se rozhodlo v 76. minutě. Franc na malém čtverci fauloval, viděl za to žlutou kartu a R. Holub mazácky proměnil nařízenou penaltu ve vítězný gól AFK.

V 80. minutě prošel Vácha do šestnáctky, ale nepotvrdil svou pověst kanonýra, když měl značně nepřesnou mušku.
Pět minut před koncem měl ideální možnost k vyrovnání kolínský exslávista Ivo Svoboda, ovšem brankář Mrázek stačil jeho umístěnou střelu vyrazit na roh.

Branka: 76. R. Holub z PK. Rozhodčí: Orel. ŽK: 1:6. Diváci: 160. Poločas: 0:0.
FK Kolín: Čižinský - R. Biško, J. Biško, Šourek, Franc - Čapek (78. Kubát), Třešňák, Michálek, Svoboda - Kocourek (59. O. Holub), Štoček.