Kolín je mistrem standardek

Kolín - Fotbalisté Kolína se rozloučili se svými fanoušky vítězstvím. V předposledním kole podzimní části divizní skupiny C na domácím hřišti porazili Pěnčín/Turnov.

6.11.2010

Z utkání FK Kolín - AFK Chrudim (1:1).Foto: Deník/Michal Bílek

FK Kolín – Pěnčín/Turnov 4:1

Jestliže si po minulém domácím utkání kolínský kouč Bohuslav Pilný pochvaloval to, že jeho tým vstřelil víc jak jeden gól, tentokrát musel být z výsledku nadšený. Ne už tak ze samotné hry. „Dali jsme sice čtyři góly, ale naše hra nebyla dobrá. Svým způsobem jsme se protrápili k vítězství,“ řekl po utkání Pilný. „Soupeř, tím že nebyl kompletní, tak neměl svoji kvalitu. My jsme se trošku přizpůsobili té jeho hře a hráli jsme špatně. Jsem spokojen akorát z tou efektivitou. Dneska mi trošku kazí radost kvalita naší hry. Nebál bych se to nazvat fotbalovým paskvilem,“ dodal.

Kolínský střelecký koncert načal v 6. minutě Zdeňka, který si nejvýš naskočil na Kocourkův rohový kop. Domácí hráči ukázali, že patří k nejlepším týmům v soutěži co se týká standardních situací. I druhý gól přidali z této herní činnosti. Kocourek zahrál trestný kop přímo na Michálka, který byl v koncovce neomylný.

Soupeř sice o chvíli později využil okénka v zadních řadách Kolína a díky Zdražilovi snížil. Jenomže domácí nepřipustili žádné drama a ve druhé půli přidali další dvě branky. Třetí v pořadí přidal krásnou dalekonosnou ranou Čapek a poté ukázal svůj čich na góly střídající Pohorský.

Branky: 6. Zdeňka, 26. Michálek, 53. Čapek, 81. Pohorský – 29. Zdražil. Rozhodčí: Bacík. ŽK: Třešňák – Maňas. Hurt, Vavřich. Diváci: 160. Poločas: 2:1.
FK Kolín: Čižinský – R. Biško, J. Biško, Zdeňka, Šourek – Franc (87. Holub), Třešňák, Michálek (74. Pohorský), Čapek (86. Volavka) – Kocourek, Horejc.

6.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Veigertovský dům, Karlovo náměstí čp. 8, Kolín - hlavní sídlo regionálního muzea

KRÁTCE: V den státního svátku zaplatíte symbolické vstupné

V kolínské Diakonii pekli řepánky, zájem byl veliký

Kolín - Ve středu 18. října otevřela Diakonie v Kolíně své prostory veřejnosti. Nešlo však o obyčejný Den otevřených dveří. Pracovníci pro návštěvníky připravili i ochutnávku dozlatova vypečených řepánků.

Střední Čechy: Máme celkem 26 poslanců

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - ANO ovládlo Středočeský kraj. Do poslanecké sněmovny se probojovalo 9 jejich poslanců.

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

Sociální sítě, ulice, hospody i obýváky jsou plné nechápavých komentářů. Jak mohl vyhrát Babiš? Okamura? Piráti? Co jsme to za lidi? Jenže tohle je svět kolem nás. Říká se tomu demokracie.