Milín – FK Kolín 0:4

Už jistý postupující do divize neměl na půdě předposledního týmu žádné problémy. Nakonec odevzdanému soupeři nastřílel čtyři góly. „Bylo vidět, že jsou na sestup. My měli zápas od začátku pod kontrolou,“ uvedl trenér Kolína Bohuslav Pilný.

Jeho celek si góly rozložil rovnoměrně do obou poločasů. V prvním se střelecky prosadili elitní střelci Jan Štoček a Svoboda. Po změně stran mířili do černého Třešňák a střídající Ladislav Štoček.

„Hráli jsme na sedmdesát procent a stačilo to. Soupeř nás ničím nepřekvapil a nezaskočil,“ přiznal Pilný.

Branky: 22. J. Štoček, 32. Svoboda, 48. Třešňák, 73. L. Štoček. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

FK Kolín: Čižinský - Biško (64. L. Štoček), Zdeňka, Třešňák, Franc - Holub (60. Kutil), Kalivoda, Svoboda, Čapek - J. Štoček, Kocourek (62. Kesner).