Zápy - FK Kolín 0:1

Deset kol marně bojovali o první příčku. Dočkali se až teď. Po výhře v Zápech se hráči Kolína dostali v tabulce o bod před Vlašim B. "Je to příjemné, ale kdyby to takhle bylo i po posledním kole, určitě bychom se nezlobili," řekl s úsměvem kouč Kolína Bohuslav Pilný.

Jeho tým nečekalo nic lehkého. Zápy totiž v předchozích čtyřech zápasech doma ani jednou neklopýtly. Hostům se nakonec podařilo jednu branku vsítit a odvézt si tak důležité tři body. "Jsem velmi spokojený. Celý tým to odmakal. Ale musím uznat, že nás Zápy, zejména v prvních dvaceti minutách přehrávaly. Vytvořily si i několik gólovek, v této době nás ale podržel brankář Čižinský. Pak se to trochu srovnalo. Za tři body jsem rád, ale s týmem, který patří k nejlešpím co se týká hry dopředu, bych bral i bod, ale když se trefil Čápus (Čapek), bylo to ještě lepší. Taky jsem rád, že jsme konečně udrželi čisté konto. Teď to budeme muset potvrdit doma s Milínem, ale nebude to jednoduché," dodal Pilný.

Branka: 65. Čapek. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0.
FK Kolín: Čižinský - Holub, Zdeňka, Šourek, Mach - Svoboda, Kalivoda, Umlauf (90. Puk), Čapek (87. L. Štoček) - J. Štoček, Kocourek (60. Kubát).