Týniště – FK Kolín 3:1

Bylo to na jednu bránu. Jenomže co jim to bylo platné, když se nedokázali víc než jednou střelecky prosadit. „Prostě se nám nedařilo,“ hlesl předseda představenstva Zdeněk Hervert.
Kolín dokonce promrhal dvojnásobnou přesilovku. Ve 3. minutě byl domácím vyloučen Zdeňka a po hodině hry Tomášek. V té době ale už hosté prohrávali. „Přitom jsme si vytvořili šance. Bohužel ale nedáme góla,“ připojil se člen představenstva Pavel Paseka.
Fotbalisté Kolína si poté, co jim bylo odečteno deset bodů, musí na své první podzimní body počkat. Třeba to vyjde v dalším utkání na domácí půdě, kdy do Kmochova města přijedou hráči Horních Měcholup.
Branky: 20. Černý z PK, 52. Winkler, 59. Korol – 29. Mach. Rozhodčí: P. Martínek. ŽK: 5:2. ČK: 3. Zdeňka, 61. Tomášek (oba Týniště). Diváci: 250. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Čižinský – Holub, Šourek, Doseděl, Mach – Kalivoda (57. Majer), Neuberg (65. Felcman), Svoboda, Houštecký – Štoček, Puk (33. Süsser).