Kutná Hora - Polepy 1:0

Vyrovnané utkání přineslo šance na obou stranách zejména v prvním poločase, po přestávce už tolik vzruchu před brankami nebylo.

„Byli jsme o ten gól šťastnější, branek mohlo padnout na každé straně pět,“ přiznal kutnohorský trenér Radim Truksa.

Po těžké prohře Kutnohorští zabrali a soupeře ze stejné soutěže naopak porazili. Výsledek by proto pro Spartu měl být úspěchem.

„Já to tak ale neberu,“ zdůraznil Truksa a vysvětlil: „Polepy nemají tak kvalitní kádr jako Velim, od nich jsme dostali opravdu výprask,“ připomněl.

Kutnohorský kouč vyzdvihl i čisté konto jeho celku. „I přes některé šance Polep. Doufám, že nám to vydrží do mistrovských zápasů.“

„Přípravné utkání bylo z naší strany pojaté vzhledem k použitelnému počtu hráčů jako tréninkové. Snaživý soupeř vstřelil branku, což se nám nepodařilo,“ hlesl kouč Polep Jaroslav Bejlek.

Další utkání sehrají Polepy v sobotu v Křečkově, kde se od 18 hodin utkají s Poděbrady.

Branka: 43. Luňáček. Poločas: 1:0.
Kutná Hora I. poločas: Šimon - Skokan, M. Tomíšek, M. Šváb, Kozel - Frejlach, Růžička, Mach, Auer - Luňáček, Schwarz.
Kutná Hora II. poločas: Radil - Skokan (60. Nedvěd), M. Šváb, Bareš, Filipec - O. Tomíšek, Mach, Papoušek, Černohlávek. Kozel (60. Nekola) - Schwarz (60. Auer).
Polepy: Procházka - Růžička, Suchánek, Murárik, Hrabal – Kalivoda, Paták, Müller, Kodr – Lukáš Křelina (46. Vaňkát), Vojtíšek.

(Jakub Svoboda, René Volf)