Okresní přebor: Plaňany - Býchory 0:2, Radim - Ratboř 2:0, Nučice - Bečváry 1:0, Český Brod B - Tři Dvory 1:2, Třebovle - FK Kolín B 1:2, Konárovice - Jestřabí Lhota 0:0, Starý Kolín - Velký Osek 5:0.

 1. Radim⋌ 15 13 2  0 43:8  41
2. Býchory ⋌ 15 11 2  2 33:10 35
3. Nučice⋌ 15  8 4  3 25:23 28
4. St. Kolín⋌ 15  7 2  6 29:24 23
5. Ratboř ⋌ 15  7 2  6 21:18 23
6. FK Kolín B⋌ 15  7 1  7 26:26 22
7. Tři Dvory ⋌ 15  6 4  5 32:26 22
8. J. Lhota ⋌ 15  5 7  3 23:19 22
9. V. Osek ⋌ 15  5 3  7 30:40 18
10. Konárovice⋌ 15  5 3  7 26:36 18
11. Plaňany ⋌ 15  4 2  9 20:34 14
12. Č. Brod B⋌ 15  4 2  9 24:29 14
13. Bečváry ⋌ 15  2 3 10 17:32  9
14. Třebovle⋌ 15  2 1 12 16:40  7

III. třída A: Veltruby - Pašinka 3:0, Polepy B - Hradištko I 0:1 (Stehlík), Ovčáry – Červené Pečky B 1:0 (Macháň), Radovesnice II - Tři Dvory B 0:0, Týnec nad Labem - Krakovany 4:0 (V. Mlika, R. Mlika, Mulenko, J. Sýkora), Nebovidy - Libodřice B 5:1 (za domácí Skořepa 2, Pluhař 2, Scheder), Veletov - Velký Osek B 4:1 (za domácí Formánek, V. Vedral, Buňata, Řehák).

 1. Týnec⋌ 15 13 2 0 43:4  41
2. Veletov⋌ 15  9 2 4 45:24 29
3. Č. Pečky B⋌ 15  8 4 3 40:20 28
4. Nebovidy ⋌ 15  8 3 4 34:25 27
5. Polepy B⋌ 15  8 0 7 31:24 24
6. Krakovany ⋌ 15  6 3 6 35:31 21
7. Libodřice B ⋌ 15  6 2 7 29:34 20
8. Hradištko I ⋌ 15  5 4 6 26:30 19
9. Veltruby⋌ 15  5 3 7 30:33 18
10. V. Osek B⋌ 15  5 1 9 35:56 16
11. Tři Dvory B⋌ 15  3 5 7 19:43 14
12. Radovesnice⋌ 15  3 5 7 19:24 14
13. Pašinka ⋌ 15  3 3 9 26:44 12
14. Ovčáry ⋌ 15  3 3 9 22:42 12

III. třída B: Zásmuky B - Rostoklaty 2:0, Tismice - Jevany 2:2 (za domácí P. Blecha, Z. Hampl), Dobřichov - Pečky B 1:1 (za domácí Beránek), Kozojedy - Kouřim B 0:2, Dobré Pole - Tuklaty 0:2, Liblice - Břežany II 1:2, Velké Chvalovice - Radim B 1:5.

 1. Břežany II⋌ 15 13 1  1 38:14 40
2. Pečky B⋌ 15 10 4  1 43:13 34
3. D. Pole ⋌ 15  8 2  5 47:17 26
4. Dobřichov ⋌ 14  8 2  4 29:18 26
5. Kouřim B⋌ 14  7 3  4 34:27 24
6. Zásmuky B⋌ 15  6 3  6 38:40 21
7. Tuklaty⋌ 15  6 2  7 26:41 20
8. Jevany ⋌ 15  5 5  5 21:31 20
9. Kozojedy⋌ 15  5 4  6 31:34 19
10. Liblice ⋌ 15  6 0  9 39:28 18
11. Rostoklaty⋌ 15  3 3  9 27:27 12
12. Radim B⋌ 15  3 3  9 24:36 12
13. Tismice⋌ 15  2 4  9 23:48 10
14. Chvalovice⋌ 15  3 0 12 17:69  9

IV. třída A: Bělušice - Býchory B 7:0 (T. Říha 4, J. Říha, Rejfek, Barták), Volárna - Žiželice 2:5 (za domácí Wolfram, Pelikán), Ohaře - Němčice 1:0, Týnec nad Labem B - Krakovany B 4:1 (Žiga 2, M.Váša, R. Mlika), Konárovice B - Jestřabí Lhota B 0:0, Starý Kolín B - Sendražice 2:0.

 1. St. Kolín B⋌ 14 11 0  3 52:16 33
2. Sendražice⋌ 14 10 1  3 43:18 31
3. Týnec B⋌ 14  9 2  3 42:13 29
4. Bělušice⋌ 14  9 1  4 40:28 28
5. Žiželice⋌ 14  9 0  5 39:25 27
6. Krakovany ⋌ 14  8 1  5 33:26 25
7. J. Lhota B⋌ 14  7 3  4 29:24 24
8. Ovčáry B⋌ 13  5 1  7 26:41 16
9. Volárna⋌ 13  4 1  8 18:30 13
10. Konárovice⋌ 14  4 1  9 22:32 13
11. Býchory B⋌ 14  3 1 10 17:62 10
12. Ohaře⋌ 14  2 2 10  7:29  8
13. Němčice⋌ 14  2 0 12 13:37  6

IV. třída B: Cerhenice - Štítarský SK 5:0, Kořenice - Ratboř B 1:2 (Malcher – Bříza, Palermo), Ratenice - Bečváry B 0:0, Nová Ves - Křečhoř 1:6 (za domácí Holeček), Lošany – Dolní Chvatliny 2:0, Nebovidy B - Vrbová Lhota B 3:1 (Odl 3 – Pytloun), Pašinka B - Svojšice B 0:3.

 1. Cerhenice⋌ 15 12 2  1 66:19 38
2. Bečváry B⋌ 15 10 5  0 72:18 35
3. Ratboř B⋌ 15 10 3  2 50:26 33
4. Křečhoř⋌ 15  9 2  4 41:27 29
5. Nebovidy B⋌ 15  8 3  4 39:32 27
6. Chvatliny⋌ 15  6 3  6 61:39 21
7. Nová Ves⋌ 15  6 2  7 36:36 20
8. Lošany⋌ 15  6 2  7 39:40 20
9. Kořenice⋌ 15  5 3  7 37:34 18
10. Svojšice B⋌ 15  5 2  8 22:46 17
11. Ratenice⋌ 15  5 1  9 30:38 16
12. Štítarský ⋌ 15  4 1 10 27:42 13
13. Pašinka B⋌ 15  3 0 12 23:69  9
14. Vrb. Lhota⋌ 15  1 1 13 22:99  4

IV. třída C: Plaňany B - Rostoklaty B 2:1 (za hosty Nekolný), Tuchoraz B - Jevany B 4:0, Dobřichov B - Ždánice 1:0 (Vrátný), Chotutice - Kšely 1:1 (Siňor – Spozdil), Horní Kruty - Brežany II B 2:0 (Francl, Mašinda), Liblice B - Vrbová Lhota 98 2:3 (za hosty Gonzales, Lukas, Dobromysl).

 1. Vr. Lhota ⋌ 14 12 1  1 65:14 37
2. Tuchoraz B⋌ 14 11 1  2 45:13 34
3. Dobřichov ⋌ 14  9 0  5 32:29 27
4. H. Kruty⋌ 14  8 2  4 38:17 26
5. Ždánice⋌ 14  7 2  5 34:26 23
6. Svojšice⋌ 13  6 2  5 35:26 20
7. Liblice B⋌ 14  5 3  6 23:34 18
8. Rostoklaty⋌ 14  5 2  7 28:25 17
9. Kšely⋌ 14  4 5  5 18:26 17
10. Brežany I BI⋌ 14  4 1  9 20:66 13
11. Jevany B⋌ 14  3 0 11 24:47  9
12. Plaňany B⋌ 13  3 0 10 21:44  9
13. Chotutice⋌ 14  2 3  9 19:35  9