TJ Meteor Hradišťko I – FK Krupka 1:2

"Zápas proti Krupce jsme chtěli hrát se zabezpečenou obranou. Na jejich nejlepší hráčku jsme hráli osobní obranu, neboť Krupka má vyjmečnou útočnici Andreu Majerovou, která by mohla hrát klidně za mužský tým. Bohužel se nám nevydařil vstup do zápasu, jako vždy a v 5. minutě již inkasovali. Zápas se hrál převážně na polovině Krupky, která hrozila brejky. Jejich forvardkaMajerová nám ale dělala veliké problémy, ale musím pochválit Lucku Vondráčkovou, která roli hlídacího psa zvládla na výbornou, až na jeden případ, kdy jsme jí nedokázali ve 42. minutě zdvojit ainkasovali jsme do šaten na 0:2. Druhý poločas jsme zcela ovládli hru. Místy jsme měli drtivý tlak, kterývšak dlouho nevedl ke vstřelení branky. Ve 62 minutě se nám podařilo vsítit branku. Nakonec jsme ještě v 92.minutě sahali po bodu, kdy Jana Vytásková netrefila z úhlu odkrytou branku soupeře. Děvčata musím pochválit, zápas se hrál ve velkém tempu. Hlavně musíme vylepšit vstupy do zápasů, na tom musímehlavně zapracovat," uvedl trenér Hraďišťka Jiří Hovorka.

Další zápas zajíždí jeho tým 26. září do Liberce. Zápas se hraje od 14.30 hodin. Pro fanoušky odjíždí autobus v 11.00 hodin ze Zálabí od pošty. Ale ještě předtím odehraje Hraďišťkopřátelské utkání s celkem Pardubic, a to vneděli 20. září od 14.00 hodin v Hradišťku.

Hradišťko: Honlová – Karlová, Košnerová,Doubravová, Vondráčková, Chaloupková – Vytásková, Myšičková, Pospíšilová – Třískalová (86. Sklenářová), Šuláková. Poločas: 0:2.