Hradišťko I - Uhlířské Janovice 4:0

„Začátek zápasu ovlivnil terén. Hřiště nebylo bohužel posekané a naše hra tím trpěla, kdy se nám při kombinační hře balóny zastavovaly. I tak jsme si v prvním poločase vypracovali několik vyložených brankových příležitostí. Především Kristýna Třískalová měla kolikrát před sebou prázdnou bránu,“ uvedl trenér Hradišťka Jiří Hovorka. „V druhém poločase se nám podařilo dát gól, který přinesl uklidnění do další hry a podařilo se vstřelit i další branky,“ dodal Hovorka a vyzdvihl hattrick J. Vytáskové: „Je to naše nová posila, která ještě neproměnila penaltu.“

Branky: 53., 82. a 86. Vytásková, 62. Myšičková.

Choceň - Hradišťko I 1:6

„Povedl se nám vstup do zápasu, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek Zavoralové a Pospíšilové zakončovala ve 4. minutě do odkryté brány Třískalová. I po vstřelené brance jsme pokračovali v aktivní hře. V 7. minutě po krásné kolmici po pravé straně Karlové centrovala Vytásková na nabíhající Pospíšilovou, která se v zakončení nemýlila. O šest minut později po individuální akci Pospíšilové středem hřiště to bylo již 0:3. Od té doby se hra vyrovnala a i domácí tým se propracoval k několika šancím, kdy nás podržela brankařka Honlová. I vstup do druhého poločasu se nám vydařil. Po přihrávce mezi obránce Vytáskové zakončovala chladnokrevně Košnerová. Hra pokračovala ve vyrovnaném duchu. V 55. minutě se po standardní situaci dočkali střeleckého zápisu i domácí. Krásný fotbal občas kazil rozhodčí divnými výroky. V 78. a 79. minutě se prosadila i konečně nová tvář v týmu Markéta Šuláková, která k nám přestupuje z 1.FC Brno. V prvním případě se prosadila individuálně, v druhém po krásné přihrávce Vytáskové, která neúnavně zásobovala děvčata přesnými přihrávkami,“ popsal průběh utkání kouč Jiří Hovorka.

Branky: 4. Třískalová, 7. a 13. Pospíšilová, 46. Košnerová, 33. a 34. Šuláková.

Slavia Praha juniorka - Hradišťko I 4:0

„Vstup do zápasu a první poločas ovlivnil pozdní příjezd na hřiště soupeře, kdy prvních patnáct minut jsme hráli v kombinované sestavě. Po celodenní pracovní vytíženosti děvčata takřka bez rozcvičení na mladé běhavé děvčata Slavie nestačili. Po několika chybách, dvě střely ze střední vzdálenosti a rohovém kopu, jsme o poločase prohrávali 3:0. Do druhého poločasu jsem udělal několik změn v rozestavení a přineslo to zlepšení herního projevu. Děvčata důsledněji obsazovaly a aktivně napadala. Hra se vyrovnala a nám přinesla i několik šancí. Gólového úspěchu jsme se již nedočkali. Bohužel jsme zase inkasovali střelou ze střední vzdálenosti. Za druhý poločas musím děvčata pochválit za bojovnost a aktivní přístup ke hře,“ podotkl Hovorka.

Pardubice – Hradišťko I 3:0

„Na poslední generálku před začátkem soutěže jsme zajeli na hřiště prvoligových Pardubic. Čekal nás těžký soupeř, který měl prověřit naše obranné řady. V první půli se nám dařilo dobře vykrývat prostory před bránou a soupeře nepustili k zakončení. Terezu Pištekovou po samostatném úniku vždy vychytala domácí brankářka. V druhém poločase Pardubice šly rychle do vedení, kdy se krásně dokázaly trefit ze střední vzdálenosti. Do 60. minuty přidaly ještě krásný gól po kombinaci na jeden dotek na levé straně. Zápas se hrál i nadále ve velkém tempu. Na obou stranách došlo k brankovým příležitostem, ale již bez gólového efektu,“ konstatoval Jiří Hovorka.

A jaké jsou cíle před novou sezonou? „Určitě hrát v klidných patrech tabulky,“ uzavřel trenér Hradišťka Jiří Hovorka.