FK Kolín – AS Pardubice 1:5Pouze první poločas trvala naděje staršího dorostu na bodový zisk. Po přestávce totiž soupeř domácí přehrál a zaslouženě vyhrál. „Je to jako obehraná písnička. Dostaneme první gól a hráči se sesypou,“ hlesl kouč Kolína Ladislav Bobek. „Je tady hrozně málo vítězných typů. Není tady nikdo, kdo by to vyburcoval. Kdo by tu tu zoidpovědnost vzla na sebe,“ dodal.

Branka: 43. Kutil. Poločas: 1:1. FK Kolín: Mašín – Valenta (65. Radil), Hajný, Rudzan, Kutil – Vácha, Holub, Kesner, Michálek (55. Kraj) – Kacafírek (85. Adámek), Kureš (60. Končický).

FK Kolín – AS Pardubice 1:1Utkání s velmi nešťastným závěrem sehrál mladší dorost. Proti silnému celku Pardubic sahal až do úplného konce po cenném vítězství, ale branka hostí v poslední minutě rozhodla o dělbě bodů.

„Utkání se mi samozřejmě nehodnotí příliš lehce, protože dostat branku z posledního útoku je opravdu kruté. Nám se to již stalo podruhé a o to víc je to bolestivé. Jinak ale musím sportovně uznat, že dělba bodů je asi spravedlivá, protože Pardubice nám byly více než zdatným soupeřem,“ vyzvedl kvalitu soupeře trenér Jakub Stach.

Branka: 62. Havránek. Poločas: 0:0. FK Kolín: Dastych – Pohnětal, Regner, Růžička, Dudla – Radil (80. Mužík), Král, Michálek (40. Havránek), Kutifel (58. Pospíšil) – Dostál (75. Jirků), Volavka.