FK Kolín - FK Teplice 0:2


Třetí celek tabulky druhé dorostenecké ligy přijel do Kolína jako favorit a roli splnil. Byl fotbalovějším týmem, i když mnoho brankových příležitostí si nevytvořil.
Domácí dobře bránili a dokonce se v prvním poločase mohli Rudzanem dostat do vedení.
Po bezbrankovém poločase se v úvodu dostal do gólové šance Končický, ale jeho střela z dobré pozice byla zblokována.V 70. minutě se hosté po standardní situaci dostali do vedení, které v poslední minutě potvrdili druhým gólem.
“Nejsme schopni vstřelit branku. Chybí snaha tlačit se do koncovky, chtít dát góla a důraz při standardních situacích,“ hlesl po utkání kouč Ladislav Bobek.
FK Kolín: Kubrycht – Biško, Novotný, Rudzan, Valenta (80. Macháček) – Vácha, Kesner, Kutil (56. Růžička), Kopecký, Končický (60. Potůček) - Sova. Poločas: 0:0.


FK Kolín – FK Teplice B 1:1


Dramatické utkání až do poslední minuty mají za sebou mladší dorostenci, když v dalším kole dorostenecké ligy remizovali na domácí hřišti s celkem Teplic.
Utkání se pro ně přitom nevyvíjelo příliš dobře, neboť od 39. minuty se hosté po rychlé akci ujali vedení. Teplice měly v těchto fázích více ze hry a byly lepším mužstvem. Klíčový okamžik utkání ale přišel v 60. minutě, kdy unikajícího Macháčka sestřelil hostující brankář a Teplice dohrávali o deseti.
Kolínští hráči toho rychle dokázali využít a hned za dvě minuty vyrovnal se značnou dávkou štěstí Havránek. Domácí tým se v těchto chvílích nadechl k velkému náporu a vypracoval si dvě tisíciprocentní šance, které však nedokázal využít. Nejprve svoji šanci neproměnil Havránek a po něm ani Sova, a tak utkání skončilo nerozhodně.
„Z dnešního utkání jsme měli trochu obavy, neboť nám z různých důvodů chyběli čtyři hráči základní sestavy. Přesto si s tím kluci poradili velmi dobře a v závěru jsme dokonce sahali po vítězství. Hodně nám k tomu pomohlo vyloučení teplického brankáře, protože do té doby byli hosté lepším celkem a těžko jsme se prosazovali. Kluky musím za dnešní výkon pochválit, neboť si v extrémních podmínkách sáhli až na dno svých sil,“ byl s pokojen s nasazením svého týmu trenér Jakub Stach.
Branka: 62. Havránek. Poločas: 0:1.
FK Kolín: Cihlář – Dudla (20. Pohnětal), Baško, Růžička, Karkoš - Mužík, Jirků, Pospíšil (75. Budský), Kutifel (65.Valenta) – Macháček (60. Sova), Havránek.