Kosmonosy – FK Kolín 0:0

Do utkání v Kosmonosech nevstoupil stejně jako v minulém utkání Kolín dobře a domácí měli v úvodních patnácti minutách jasně navrch. Naštěstí hosté přežili úvodní domácí tlak bez inkasované branky a postupem času se díky zlepšenému pohybu začali dostávat více do hry. Domácí pak hrozili hlavně díky standardním situacím, při kterých měli výraznou výškovou převahu.

Ve druhém poločase začal již střed pole ovládat Kolín. Během druhého poločasu se několikrát dostal do přečíslení, ale dobře a nadějně rozehraným akcím chyběla výrazně finální fáze.

„Po dvou odehraných zápasech nemůžeme být spokojeni se ziskem jednoho bodu a hlavně s tím, že jsme nedokázali vstřelit branku. Herní projev ve středu pole není až na úvody utkání špatný, ale zatím se nám nedaří ve finální fázi, ať už se jedná o přihrávku nebo o samotné proměnění šancí,“ konstatoval trenér kolínského staršího dorostu Aleš Majer.

FK Kolín: Radil – Macháček, Pohnětal, Mužík, Vácha – Jirků, Kulhánek (80. Trojan), Radil (89. Serbus) – Havránek (73. Verner), Volavka (28. Novotný), Kutifel.

Kosmonosy - FK Kolín 1:2

Hostující mladší dorostenci málem doplatili na svou nekoncentrovanost ve druhém poločase. Po první půli vedli 2:0, ale pak nechali domácí snížit a do posledních sekund se museli strachovat o vítězství. Výhru zajistil Kolínu záložník Kubalík, který dal obě branky svého týmu.

„První poločas byl z naší strany dobrý, ale ve druhém jsme neskutečně polevili a slabšího soupeře pustili zbytečně do hry, Myslel jsem, že po přestávce ještě nějakou branku přidáme, ale opak byl pravdou. Druhá půle byla z naší strany hrozná,“ řekl trenér kolínského mladšího dorostu Vladimír Malinovský.

Branky Kolína: 16. a 40. Kubalík. Poločas: 0:2.
FK Kolín: Petrásek - Plíšek, Baško, Koutný, Budský - Kubalík (79. Richtár), Augusta, Linhart (55. Mojžíš), Pačes (65. Šátek) - M. Kopecký, Lambert (55. Tyl).